Vieme, ako sa stať hviezdou spoločenskej udalosti

Vstúpiť do miestnosti a strhnúť na seba pohľady všetkých prítomných nie je len o sile osobnosti či sociálnom postavení, ale aj o vzhľade. Prvý dojem je tou najsilnejšou vizitkou, ktorá vám otvára dvere do ďalších životných etáp. Nepodceňujte módnu štylistiku a zanechajte v ovzduší viditeľnú stopu svojej charizmy.

Nezáleží na tom, či sa pripravujete na vstupný pohovor do nového zamestnania alebo na prvú hodinu v tanečnom kurze. Spoločenské šaty vám pomôžu navýšiť sebavedomie, vďaka čomu sa váš hovorený aj neverbálny prejav stane oveľa istejší.

Šaty sa zo 60% podieľajú na vašom úspechu či prehre. Ak svoje oblečenie dokonale zladíte s pohybom tela, tónom hlasu a očným kontaktom, len málo kedy pocítite negatívny ohlas.

 pivonka-3-4-saty

Ako si vybrať správne spoločenské šaty

Predovšetkým je to o výbere správneho výrobcu a následne modelu, ktorý vám bude sedieť. Rešpektovanie fyzickej konštitúcie je tou najdôležitejšou stratégiou pri výbere oblečenia. Je nutné si uvedomiť, že spoločenské šaty nie sú obyčajným odevom, ako je tomu u tradičného tričká alebo mikiny. Táto oblasť módneho segmentu symbolizuje váš charakter a navyše sú spojené s podstatnou udalosťou. Či už ide o večierok, či firemnú schôdzku, nakupujte vždy tam, kde sa môžu pochváliť kvalitným materiálom a trendy strihom.

 plava-3-4-saty

Nakupujte u Modestie

Nakoniec vám prezradíme, kde sa dajú spoločenské šaty kúpiť za veľmi prijateľné ceny a zároveň získať istotu, že sa vám vaše investícia vráti v podobe spokojného nosenia. Spoločenské šaty patria k významným atribútom medziľudských vzťahov, upútajte na seba pozornosť a zároveň si zachovajte istú dávku elegancie. Navštívte internetové stránky rýdzo českého výrobcu Modestia na ich webových stránkach, alebo sa vydajte na prieskum do kamennej predajne v hlavnom meste pražskom.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Vieme, ako sa stať hviezdou spoločenskej udalosti, 1.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *