Upratovanie pred sťahovaním zaistí  profesionálna firma. Umývanie okien Bratislava

Bývali sme s priateľom v podnájme necelé tri roky, než sme si zohnali vlastný byt. Keď sa tak stalo, začali sme riešiť klasické problémy so sťahovaním. Vyhodiť zbytočnosti, čo už nepotrebujeme, všetko zbaliť a nakoniec po sebe byt, kde sme boli v podnájme, dať do poriadku, ako keď sme ho na začiatku preberali. Keď už sme mali všetko úspešne presťahované, zostávalo nám už len to upratanie bytu tak, aby sme ho mohli predať majiteľom bytu. Všetko sme relatívne zvládli, keďže sme si v byte pravidelne upratovali.

Jedinou vecou, ktorú sme neustále odďalovali a nakoniec sa k nej ani nedostali bolo umývanie okien. Keďže sme mali presťahované už všetky čistiace prostriedky, zašli sme k susedom, či by nám nepožičali. Tí nám ale nevyhoveli, pretože doma sami žiadne nemajú, a okná si nechávajú pravidelne umývať od upratovacej firmy. Keďže sa nám naozaj nechcelo, rozhodli sme sa, že si na tú firmu vezmeme kontakt a prenecháme prácu im. A tak sa i stalo.

Skontaktovali sme firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., umývanie okien Bratislava, ihneď sme s nimi dohodli termín našej objednávky, ktorý bol hneď ďalší deň, čo bolo pre nás naozaj príjemné a tiež nám povedali približnú cenu, ktorá sa nám takisto veľmi páčila.

Ďalší deň prišli dvaja zamestnanci firmy A SERVIS LIPKA, prešli si v rýchlosti byt, aby vedeli, kde začať a ako postupovať a následne sa pustili do práce. Najprv okná dôkladne umyli pomocou rozmývača a saponátu  s vodou, následne okná zotreli pomocou gumenej stierky a nakoniec ich perfektne vyleštili len s pomocou bavlnenej utierky. Okná sa naozaj krásne leskli a vyzerali ako nové. Všetko mali hotové za hodinku a my sme boli nadšení, nielen, že sme nemuseli nič robiť, ale okná boli naozaj perfektne umyté. S pokojom v srdci sme majiteľom predali čistý byt a šli sme sa zabývať do nového.

S firmou A SERVIS LIPKA sme boli veľmi spokojní. Práve minulý týždeň boli aj u nás, v novom byte a opäť skvelá práca.

Strojové chemické čistenie kobercov Bratislava

Uvedená firma  A SERVIS LIPKA, s.r.o., chemické čistenie kobercov Bratislava, už veľa rokov pôsobí na trhu upratovacích služieb a ponúka zákazníkom kvalitné strojové čistenie kobercov, pri ktorom používa dezinfekčnú chémiu BOSCH RTS a tri motorové vysávače. Chemickú tekutinu floorwash nanesieme na koberec, ktorý zbaví všetkých nečistôt a po pár minútach pôsobenia ju vykefujeme kotúčovým strojom Ghibli.

Kotúčový stroj má 12 cm dlhé, mäkké, nylonové štetinky, ktoré sa správajú k vláknam koberca veľmi šetrne a tak ho nijako nepoškodzujú ani pri väčšom drhnutí. Po tomto procese kefovania nastupuje proces odsávania nečistôt – a to vykonávame 3 motorovým vysoko výkonným vysávačom. Vysávač zbaví koberec nielen nečistôt, ale aj vlhkosti. Aj napriek tomu je dôležité nechať koberec ešte pár hodín schnúť, než ho začnete používať.

 Čistenie kobercov robíme jednorazovo či opakovane, ale tiež pravidelne sa opakujúce servisné čistenie kobercov strojovou metódou. Zákazníci by mali vedieť, že je potrebné koberce na frekventovaných miestach čistiť častejšie. Najlepšie minimálne raz do roka, pretože pokiaľ je čistenie zanedbané, je možné, že nečistoty už neodstránime a pokiaľ ich neodstránime my, tak už žiadna iná upratovacia firma. Čistenie kobercov robia kvalifikovaní zamestnanci. Zamestnancov máme kmeňových a dôkladne preškolených, ktorí vám tiež poradia, ako sa o koberec ďalej starať.

  

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *