Ukoristite si originálne kúsky zo sveta vôní

V každej z nás je kúsok rebela a tak okrem klasických flakónikov značkových parfumov vždy pripúta našu pozornosť niečo, čo sa tej klasike tak trochu vymyká. Skúste si napísať Ježiškovi o niektorú z vôní v netradičnom balení.

 

Zo šatníka

Poprední svetoví návrhári občas popustia uzdu svojej fantázii a vzniknú tak naozaj úchvatné flakóniky. Na prvý pohľad zaujme lodička na vysokom podpätku, ktorá v sebe schováva vôňu Carolina Herrea Good Girl, hravou kombináciou kávy, kakaa, mandlí a jazmínu. Očarujúci je aj flakónik v tvare dámskej kabelky na zlatej retiazke, ktorým sa pýši Marc Jacobs so svojou Decadence, omamnou vôňou kvetín, hrejivého dreva a orientálneho papyrusu. Jean Paul Galtier sa naopak pri svojej novinke pre tento rok s príznačným názvom Scandal inšpiroval priamo ženami a sklenený priehľadný flakón ozdobil uzáverom v tvare dámskych nôh. Škandalózny nie je len obal, ale aj samotná vôňa, v ktorej nájdete tóny krvavého pomaranča, zlatistý med a omamnú gardéniu. Kto by odolal?

Z kúpeľne

Na hravou nôtu stavila značka Moschino. Flakón v tvare rozstrekovača, ktorý bežne obsahuje čistiace prostriedky do kúpeľne, je hravý a zábavný a kedykoľvek sa budete chcieť navoňať, vzbudíte pozdvihnutie. Závidieť vám ho budú kolegyne v práci i kamarátky pri večernej káve. Vône sa odlišujú farbami a tak je ilúzia dokonalá, vrátane farebnej etikety. Fresh Couture má modrú farbu a vonia po pivoňkách, malinách a dreve. Fresh Couture pink je, ako názov napovedá, ružová a zahalí vás do oblaku vône konvaliniek, ruže, čiernych ríbezlí, grapefruitu a pižma.

Pre mužov Ani pánske vône nezaostávajú, čo dokazuje Azzaro Wanted. Masívny flakón zo skla a kovu symbolizuje bubienok revolvera a aj samotný názov evokuje hľadané zločinca Divokého západu. Samotná vôňa je provokatívna, korenistá citrusová s tónmi dreva a ukrýva v sebe aj pikantný zázvor, kardamóm a jalovec.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *