Ubytovanie v Dunajskej Strede podporilo žiadosť o ruku

Keď sme s partnerom pátrali po nejakej prijateľnej dovolenke na minuloročné leto, museli sme si najprv uvedomiť, či pôjdeme k moru alebo či zostaneme u nás či na Slovensku a užijeme si trochu radovánok aj bez morského vzduchu. Zrazu sme ale z ničoho nič narazili na super ubytovanie. Dunajska Streda je město, kde je tak pekně, že bolo rozhodnuté. Treba podotknúť, že nešlo o čisto náhodný výber zo strany môjho partnera, ale o tom až neskôr. Balíček horúce leto 2019 Dunajská Streda totiž priamo ponúka k tomu, aby sme už vypĺňali rezerváciu na ubytovanie. Dokonca ma na tejto dovolenke mala čakať aj jedna životná udalosť, s ktorou som nepočítala.

 

Ubytovanie Dunajská Streda bolo tak romantické

Musím uznať, že ubytovanie v Dunajskej Strede bolo vskutku romantické. Priateľ vybral úplne skvelé apartmány Termal Dunásjká Streda, z ktorých bol úplne fascinujúci výlet. O prepojenie s miestnym Thermalpark ani nehovorím. A keďže priateľ objednal veľkonočný welness pobyt 2019 Dunajská Streda čakala nás okrem fascinujúceho divadla pri večernom kúpaní v bazéne i príjemná masáž pre dvoch. Jednalo sa o úplne dokonale romantický zážitok, na ktorý naozaj nemožno, len tak zabudnúť. Ten hlavný vrchol celej dovolenky však mal ešte len prísť. Na náš jarný welness pobyt 2019 Dunajská Streda jednoducho nedá zabudnúť.

 

Najromantickejšie žiadosť o ruku

Môj partner je romantik, čo o ňom rozhodne viem. No čo som netušila, že jeho romantická duša je až tak veľká. Ubytovanie Dunajská Streda bol veľmi dobre premyslený plán, na ktorom mala padnúť žiadosť o moju ruku. O jeho pláne vedel iba jeho nejlepší kamarát, ktorý mu pomáhal vyberať snubný prsteň. Inak túto skutočnosť veľmi premyslene utajil pred všetkými ostatnými. A mlčanie sa mu naozaj vyplatilo, keďže som do poslednej chvíle nemala o jeho pláne najmenšie tušenie. Vo finále sa tak náš rodinný letný pobyt 2019 Dunajská Streda premenil vo veľmi romantickú dovolenku spojenú s týmto životným krokom a pre mňa sa tak navždy vryje Dunajska Streda do pamäti ako miesto, kde bola spečatená naša vzájomná láska.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *