Trendy líčení na ples? V kurzu jsou výrazné oči i rty!

Plesová sezóna je pro většinu z nás příležitostí trochu se odvázat a ukázat, co je uvnitř nás doopravdy skryto. Plánujete-li také letos vyrazit do víru energické hudby a záplavy barevných šatů, poradíme vám, jaké líčení podle nejnovějších trendů zvolit.

 

Základem pro kvalitní líčení je perfektní pleť

Důraz vždy dávejte především na detail. Trendy je hladká pokožka bez šupinek, takže ještě před samotným líčením vždy aplikuje hydratační masku a po ní i své oblíbené sérum a krém, na který jste zvyklá. Vyloučena není ani podkladová báze, ale tu rozjasňující použijte jen v případě, že je vaše pleť opravdu bez chybičky, jinak svoje nedostatky jen zvýrazníte.

Teď už vám chybí jen make-up v odstínu vaší pleti. Na kruhy pod očima použijte meruňkové odstíny a nezapomeňte na rozjasňovače na líčka a lícní kosti. Mimochodem trochu lesku byste měla ťuknout i na dekolt, aby bylo líčení na váš ples opravdu dokonalé.

 

Vyčnívání z davu povoleno!

Zapomeňte na co nejnenápadnější tzv. přírodní líčení, které odborníci doporučují pro všední dny. Dekorativní kosmetika na ples by měla být naopak velmi výrazná. Mezi aktuální hity patří například tzv. kouřové líčení a dlouhé řasy, přičemž povoleny jsou i ty umělé.

Zdají se vám kouřové oči nudné? Osvěžte je použitím barevného stínu nebo aplikujte barevnou tužku na vnitřní stranu oka, doporučujeme především svěží fialovovu nebo tyrkysovou. A co si počít se rty? Poohlédněte se nejlépe po tmavě rudé nebo vínové rtěnce. Při večerním líčení totiž pravidlo výrazných očí a tlumených rtů rozhodně neplatí.

Nezapomeňte ani na obočí, které je třeba mírně protrhat a upravit tak, aby na obou stranách tváře vypadalo stejně. Představte si, že obočí je rám a váš obličej obraz. Už chápete, kam tím míříme?

Náš tip: využijte aktuálních slev v internetové parfumerii Elnino.cz a vybavte se kvalitní dekorativní kosmetikou za skvělé ceny již teď!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *