Trend jednodielnych plaviek: Idete do toho?

Aj keď po dlhú dobu boli jednodielne plavky určené pre staršie dámy alebo pre tých, ktorí sa boja vystaviť svoje telo svetu, vlani sa objavili ako žhavý trend, znovuzrodené. A pretože sa minulú sezónu osvedčili, módny návrhári na ne vsadili aj tento rok. Vyskúšate ich?

 

Prefíkaná geometria

Ak nemáte dokonalú postavu, potom stavte na plavky, ktoré dodržiavajú staré dobré pravidlá geometrie. Môžu to byť čierne okraje plaviek, ktoré automaticky ukroja na objeme tela, tankinové jednodielne plavky či nariasené plavky so stredovou líniou. Hodí sa pre dámy, ktorých trápia faldíky na brušku či na bokoch – tieto partie totiž skryjú, a naopak pridajú tam, kde sa to oplatí – na dekolte.

 

Šnurovanie a hlboký výstrih

Čo tak jednoduché, jednofarebné plavky, ktoré majú iba jeden výrazný detail? Vyskúšajte trend, ktorý už si zamiloval celý rad žien, hlbší výstrih so šnurovaním! Šnurovanie vo výstrihu totiž nepôsobí vulgárne, ale tajomne a príťažlivo. Zvýrazní malé aj veľké prsia a opticky predĺži postavu.

 

Rafinované monokiny

Monokiny sú kompromisom medzi jednodielnymi a dvojdielnymi plavkami. Aj tento typ plaviek sa pohráva s optickými trikmi a dokáže ukryť bruško, zvýrazniť boky a ženskú siluetu. Trendy je teraz hlavne čiernobiela kombinácia, ale nebojte sa ani žiarivých farieb. Len pozor, aby vás nerozširovali.

 

Čipky a pletené plavky

Čipkované a pletené plavky sú skrátka bomba! Nežné, romantické a zároveň príjemné. Vytvárajú krásnu siluetu a navyše vďaka jednotlivým vzorom odvádzajú pozornosť od nedokonalostí tela. Tieto plavky ale nie sú určené na každodenné nosenie, takže ich určite striedajte aj s inými modelmi, nech neskončíte s prúžkovanou kožou!

 

Biela i červená

Premýšľate nad tým, akú farbu plaviek zvoliť? Čierno-bielu klasikou nesklamete, vzrastá obľuba aj čisto bielych plaviek a ako tradične, pre tých najodvážnejších je tu červená. Trendy sú ale tiež najrôznejšie vzory, prírodné, tropické aj geometrické kresby. U tých si však dajte pozor, na prehliadkovom móle často vyzerajú lepšie ako na obyčajnej žene. Preto predtým, než si vybraný model kúpite, pošlite radšej fotku z kabínky svojej najúprimnejšej kamarátke.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Trend jednodielnych plaviek: Idete do toho?, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *