Trápi vás dĺžka vášho prirodzenia? Poradíme vám, ako tento problém vyriešiť

Už dlhšiu dobu vás trápi dĺžka vášho prirodzenia a túžite po jeho zväčšení? Myslíte si, že sa to nedá a hľadáte iné možné spôsoby, ako si zväčšiť penis? My vám poradíme ako tento na prvý pohľad neriešiteľný problém vyriešiť.

 

Vyskúšajte cviky

Možno sa vám zdá zvláštne, že práve cviky vám dokážu predĺžiť penis, ale verte, nie je to žiaden výmysel. Vyhľadajte si na internete takéto cviky a skúšajte ich. Nečakajte, že za týždeň uvidíte prvé výsledky. Musíte vyčkať a výsledky sa isto dostavia. Sú však aj oveľa účinnejšie a hlavne rýchlejšie spôsoby zväčšenia penisu. Aké? Povieme si.

 

Ťahové zariadenia

Jedným z účinných spôsobov, ako zväčšiť penis, je ťahové zariadenie. Najznámejšie ťahové zariadenie je Andropenis. Zdravotne nezávadný Andropenis dostane váš penis do požadovanej dĺžky a to bez toho, aby ste si pri tom veľmi vytrpeli. Viacerí muži majú skúsenosti s Andropenisom a ak poznáte niekoho, kto už podstupoval zväčšenie penisu, pýtajte si referencie. Čo viete, možno bude práve Andropenis ten najlepší „prípravok“ na zväčšenie penisu.

 

Prírodné preparáty

Existujú však aj prírodné preparáty, ktoré sú síce menej bolestivé, ale aj menej účinné ako ťahové zariadenia. Najznámejší prírodný preparát je Xtrasize. Možno ste už o ňom počuli. Je výborný, nebolí, ale na výsledky si budete musieť nejaký čas počkať.

Ak máte partnerku, ktorá vás v tomto bude podporovať, máte veľké šťastie. Väčšina žien síce frfle na veľkosť, ale akonáhle partner navrhne, že si penis upraví, nechce o tom ani len počuť. Ak máte takýto problém aj vy, nebojte sa vyskúšať ťahové zariadenia. Rozdráždiť vás rozdráždi erotické body, ktoré bude mať na sebe vaša žena. Keď sa ale nestotožňujete s veľkosťou penisu, sex si neužijete.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Trápi vás dĺžka vášho prirodzenia? Poradíme vám, ako tento problém vyriešiť, 9.5 out of 10 based on 2 ratings

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *