Tipy na pleťové masky: Doprajte svojej pleti výživu s vhodnými maskami na pleť

Na trhu nájdete stovky pleťových masiek, ktoré sa líšia zložením. Pleťové masky sú ale dôležitý doplnok, ktorý by mala používať k výžive pleti každá žena. Či už riešite problém so suchou pleťou, unavenou, začervenanou alebo mastnou, práve pleťová maska môže byť vašou odpoveďou a pomôže vám zbaviť sa nepríjemných ťažkostí.

 

Zlatá maska

Zlatá maska skutočne rozmazná vašu pleť a ponúkne jej potrebnú starostlivosť. Okrem časti, ktorú si nanesiete na pleť, v balíčku nájdete tiež hydrogélove náplasti pod oči. Tie obsahujú 24-karátové zlato a pomáhajú zjemniť pokožku pod očami a zbaviť ju jemných vrások. Zlupovacia časť zlatej masky zas pokožku očistí od odumretých buniek, nečistôt aj mastnosty. Na záver si ešte aplikujete špeciálne sérum, ktoré pleť zvláčni, vyživí a hydratuje.

 

Double dare maska

Sady Double Dare ponúkajú masky vhodné na všetky typy pleti. Nájdete medzi nimi Double Dare masku so slimačím extraktom, ktorá pleť hojí a regeneruje. Ďalej je obľúbená bublinková maska, ktorá pleť čistí, detoxikuje a poskytne jej kolagén a živiny. Zaujímavou alternatívou je tiež Double dare platinová maska fialovej farby, ktorá je známa vďaka antioxidantom z jabĺk, ktoré pleť ochránia pred nepriaznivými vplyvmi okolia. Vybrať si môžete takú Double Dare masku, ktorá vyhovuje potrebám vašej pleti.

Výskúšajte aj Double Dare zónovú pleťovú masku, ktorá obsahuje už zmienené hydrogélové náplasti pod oči. Na tvárovú zónu T si aplikujete časť masky s aktívnym uhlím, na U-zónu zas ružovú kaolínovo-ílovu maku, ktorá oživí vašu pleť. Po odstránení masky starostlivosť o vašu pleť so zónovou masku ešte nekončí. Balenie totiž obsahuje aj zvláčňujúci krém, ktorý vašu pleť vyživí a hydratuje.

Masky známe tiež ako OMG vám vytvoria Ooh My God! pocit. Vaša pleť bude žiariť a vy sa vďaka nej budete cítiť ako bohyňa. Čo na to hovoríte? Vyskúšate OMG masku aj vy a doprajete si dokonalý pocit?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *