Tipy na darčeky: tie najlepšie pánske vôn

Žeby chlap mal byť cítiť tabakom a potom už našťastie dávno neplatí. K modernému a upravenému mužovi patrí aj elegantná vôňa, ktorá je príjemná a nevtieravá. Našli sme pre vás tipy na tie najlepšie pánske vône, ktoré by pod stromčekom nemali chýbať.

 

Stávka na istotu

Klasika, ktorá je zárukou úspechu. Hugo Boss Boss Bottled Night je mužná a impulzívna, s tónmi levandule, brezy a mošusu. Na trh bola uvedená v roku 2010 a od tej doby je stálicou na trhu vôní, obľúbili si ju státisíce mužov. Druhý zaručený tip je Giorgio Armani Code Profumo, zmyselná a elegantná vôňa s nádychom mandarínky, kože a pikantného korenia, ktorý vás uvedie do sveta šarmu a luxusu. Klasické pánske vône sa držia na výslní takmer neustále, nepodliehajú módnym trendom ani vekovým rozdielom.

 

Inšpirované diaľkami

Vône s nádychom vzdialených miest v sebe majú niečo dráždivého, tajomného a dobrodružného. Hugo Boss sa vo svojej vôni The Scent nechal uniesť Afrikou a ingredienciami, ktoré z nej pochádzajú. Prenesie vás do osamelých saván, rozľahlých púští, za dobrodružstvom a zážitkami. V tejto vôni nájdete afrodiziakálne ovocie maninka, pikantný zázvor, jemnú levanduľu aj mužnú kožu, skrátka zmyselnosť a silu v jednej kvapke. Orientom sa nechala inšpirovať vôňa Guerlain L’Homme Ideal, svieže citrusy dopĺňa rozmarín, mandle a céder a je určená pre sebavedomých mužov s láskou pre dobrodružstvo.

Pre individualistov

Aj vôňa dokáže svet rozdeliť na dva tábory. A to presne robí Le Male z dielne Jeana Paula Gaultiera. Jedni ju milujú, druhí nenávidia. Nie je uhladená a do klasickej pánskej vône má ďaleko, napriek tomu je neskutočne sexi a príťažlivá. Základ tvorí sladká vanilka a santalové drevo, dopĺňa ich škorica, kardamón,

mäta a bergamot. Le Male je sladká, ale pritom jej nechýba mužnosť. Je iná, originálna a individuálna a chce aj trochu provokovať. A to sa jej naozaj darí.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *