Termolis na hrnčeky – jednoduchý krok k potláčaniu hrnčekov

Či už hľadáte spôsob, ako speňažiť svoje zručnosti v oblasti grafického dizajnu, alebo len hľadáte spôsob, ako si zarobiť dobrý príjem tým, že začnete podnika, lisovanie hrnčekov by pre vás mohlo vynikajúco fungovať.

Premýšľajte o tom týmto spôsobom – organizácie (vrátane škôl a cirkví) majú v súčasnosti záujem o reklamu viac ako kedykoľvek predtým. Je ťažké nájsť akúkoľvek organizáciu, ktorá nemá tlačené čiapky, tričká, písacie potreby a hrnčeky.

To je pre vás obrovská obchodná príležitosť. Môžete vytlačiť svoje najlepšie návrhy na hrnčeky a rozšíriť tak vaše podnikanie. Ak máte skvelé návrhy, môžete ich bezpochybne preniesť na hrnčeky, budete však potrebovať termolis na hrnčeky.

 

Termolis na hrnčeky

Tepelný lis je konštrukčné zariadenie, ktoré prenáša grafický dizajn na substrát. Využitie tepelného lisu pre tlač je moderný a jednoduchý spôsob, ako položiť svoje kresby na tričká alebo iné predmety. Je alternatívou k používaniu iných technológií, ako je sieťotlač a sublimácia. Sublimačné atramenty sú určené pre tlač vo fotografickej kvalite a následne sa rôzne výtlačky prenášajú na rôzne podklady.

Po prvé, lis je vo väčšine prípadov plne automatický. Akonáhle do neho vložíte hrnček, nemusíte tlačiť na páku, aby ste použili tlak. Hneď ako nastavíte vaše špecifikácie teploty a tlaku, stroj sa postará o zvyšok. Po dokončení tlače sa tlač zastaví a môžete si vziať svoj vytlačený hrnček.

Tepelný lis vám dáva možnosť preniesť vaše individuálne umelecké diela alebo návrhy na odevné materiály, košele, klobúky, drevo, kovy, papierové kocky, puzzle, nápisy, tašky, podložky pod myš, keramické dlaždice , keramické taniere, hrnčeky, tričká, poháre a ďalšie textilné doplnky.

V porovnaní s inými nástrojmi pre grafickú tlač pracuje tepelný lis na veľmi vysokej rýchlosti, ktorá umožní vašej firme vyrábať hotové výrobky. Je  vašou odpoveďou na to, ako tlačiť menšie objednávky v rekordnej rýchlosti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *