Stavebný pozemok alebo dom v Bratislave na predaj? Takto nájdete ten najlepší!

Nájsť internetový portál, kde nájdete všetky kvalitné nehnuteľnosti na predaj, vie byť niekedy celkom náročné. My sme si pre vás pripravili niekoľko tipov, ako a kde vybrať dobrý stavebný pozemok alebo dom na predaj!

Ceny nehnuteľností sú v Bratislave dlhodobo najvyššie na celom Slovensku, zohnať tak výhodný pozemok alebo dom za adekvátnu cenu je niekedy pomerne náročné. O to viac je tak dôležité spraviť si dobrý prieskum trhu, aby vám žiadna ponuka neušla. Niektorí ľudia si myslia, že prieskum trhu s nehnuteľnosťami je príliš náročná vec, aby sa na to podujali sami. Využijú tak služby realitných kancelárií, ktoré majú s výberom nehnuteľností skúsenosti, poznajú realitný trh a vedia pri výbere podať pomocnú ruku. Na prvý pohľad to znie ako výhodné riešenie, treba však mať na pamäti, že máloktorá realitná kancelária vám s výberom nehnuteľnosti pomôže úplne zadarmo. Realitné kancelárie si vypýtajú nejakú províziu, ktorá väčšinou nie je malá, prípadne vám budú odporúčať len nehnuteľnosti, ktoré predávajú oni a nespomenú ďalšie potenciálne ponuky. Dobrým nápadom je tak spraviť si prieskum trhu s nehnuteľnosťami svojpomocne. V dnešnej internetovej dobe sa nejedná o nič náročné. Či už hľadáte dom v Bratislave na predaj, pozemok alebo inú nehnuteľnosť, pri prieskume trhu vám poslúži portál Inzercia.sk.

 

Ponuky, z ktorých si vyberiete

Výhodou portálu Inzercia.sk je skutočnosť, že na ňom nájdete tak ponuky realitných kancelárií, ako aj ponuky súkromných osôb. Nemusíte prechádzať jednotlivé stránky realitiek, keďže väčšina z nich svoje inzeráty uverejňuje aj na portáli Inzercia.sk, aby prilákali viac zákazníkov. Dobrý nápadom môže byť aj kúpa nehnuteľnosti od súkromnej osoby, kedy sa viete s daným človekom jednoducho dohodnúť na cene a neplatiť zbytočné provízie realitnej kancelárii. Samotná orientácia na portáli Inzercia.sk je mimoriadne jednoduchá a rýchlo nájdete všetko, čo potrebujete. Ak napríklad hľadáte stavebný pozemok Bratislava, v menu si jednoducho zvolíte, že hľadáte pozemky v okolí Bratislavy a portál vám zobrazí prehľadný zoznam všetkých výsledkov. Vy tak môžete pohodlne porovnávať.

 

Predajte svoju nehnuteľnosť bez poplatkov!

Ak sa nachádzate v koži predajcu nehnuteľnosti, aj vám portál Inzercia.sk dobre poslúži. Nemusíte si najímať realitnú kanceláriu, stačí spraviť pár fotiek, vymyslieť zaujímavý popis a pridať inzerát na Inzercia.sk. Pridanie inzerátu je úplne zadarmo, čo sa dnes len tak často nevidí. Väčšina portálov má pridanie inzerátu spoplatnené. Keďže portál Inzercia.sk navštevujú denne tisícky ľudí, máte istotu, že v krátkom čase niekto na váš inzerát zareaguje. Jednoduché a praktické!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Stavebný pozemok alebo dom v Bratislave na predaj? Takto nájdete ten najlepší!, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *