Sprievodca chudnutím

Je ľahké si povedať, že schudnete. Cítite že potrebujete zmenu a viete že to chcete. Ale ako na to? Máte na to dosť vôle? Ak áno, tak už si len stačí vymyslieť plán a spôsoby ako na to!

Tak odhodlanie vám nechýba. Super! Jedným z najlepších spôsobov ako schudnúť je cvičiť. Veľa, každý deň, každý druhý alebo aspoň dvakrát v týždni. Záleží na rozhodnutí človeka, prípadne jeho trénera. To čo ale tiež zaváži je spôsob akým sa odhodláte cvičiť.

Vonku, v telocvični, fitcentre, posilňovni, doma, u kamaráta? Možností je mnoho. Ak ste bežec, telom aj dušou, alebo sa ním chcete stať, tak je tu pre vás bežecký pás. Je to neprekonateľný fitness stroj pre zvýšenie vašej kondície, spaľovanie tukov a posilnenie srdca. Potvrdzujú to recenzie užívateľov z celého sveta, pre ktorých je top trenažérom. Bežecký pás vám umožní trénovať beh či športovú chôdzu kedykoľvek a za akéhokoľvek počasia.

Okrem pravidelného cvičenia sú nepochybne dôležitým faktorom aj stravovacie návyky. Potraviny, ktoré by ste mali jesť ak chcete schudnúť musí tvoriť racionálna strava bohatá na vitamíny a minerálne látky. Vyhnúť sa treba nočnému vyžieraniu chladničky, radšej si namiesto večere doprajte osviežujúci smoothie nápoj, ktorý vás nielen zasýti ale dodá vám aj chýbajúcu energiu.

Účinky chudnutia má aj detox, napríklad aj vo forme zeleného jačmeňa. Výhodou detoxu okrem chudnutia je aj to, že vás to poriadne prečistí od nezdravých toxínov. Je ale kopu ďalších spôsobov ako schudnúť z brucha. Treba len hľadať a nevzdávať svoj sen, mať raz ploché bruško. Niekedy sú spôsoby tak prispôsobené, aby ste dokázali schudnúť aj za veľmi krátku dobu. Rýchle chudnutie teda taktiež nie je vôbec nemožné!

Oveľa zdravšie a efektívnejšie je ale pomalé chudnutie. Bude ti to síce trvať omnoho dlhšie ako “prevratné” diéty či extrémne rýchle chudnutie Toto tempo je však omnoho lepšie, ako žiadne, alebo dokonca to, spojené s nezmyselným jojo efektom a v rámci jedného roka budeš na tom ešte horšie, ako na začiatku.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 comment

 1. Flexi

  Keď už je spomenutý bežecký pás, tak by nebolo od veci uviesť nejaké info k výberu. Pekne opísané to má https://www.equiplo.sk/bezecky-pas/ a to aj s recenziami obľúbených modelov.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *