Športovo alebo elegantne? Ako sa rozhodnúť pre správne letné dámske topánky

Hľadáte nový pár topánok, ktorým ohúrite svoje okolie? Prečítajte si 3 tipy, ako si vybrať tie pravé letné topánky tak, aby ste si užívali ich nosenie a ešte pri tom ušetrili.

 

1.  Rozhodnite sa, čo vlastne chcete kúpiť

Behá vám kurzor po obrazovke a neviete, na ktorý pár topánok skôr kliknúť? Nenakupujte impulzívne a premyslite si, čo hľadáte. Vďačný vám bude nielen váš drahocenný časový rozvrh, ale aj peňaženka.

  • Kúpte si topánky, ktoré nebudú stáť nepovšimnuté v šatníku.
  • Určite si cenovú hranicu, za ktorú nepôjdete.
  • Sústreďte sa aj na zľavy, s ktorými nakoniec možno ušetríte aj na ďalší pár.

 

2.  Poznajte svoju správnu veľkosť

Viete, že je vhodné vyberať si pri topánkach vždy väčšiu veľkosť, ako je tá vaša? Poznáte vaše presné číslo topánok? Ak nepodceníte správny výber veľkosti, vaše chodidlá sa vám za to odvďačia. Zmerajte si preto chodidlo naozaj presne a vyberajte vždy obuv o pol centimetra väčšiu. Dávajte si takisto pozor na rozdielnu dĺžku chodidiel, niekedy je jedno väčšie ako druhé.

Správna veľkosť je dôležitá najmä pri topánkach na opätku. Nezabudnite sa pri kúpe presvedčiť, že vám dobre sedia. Niektoré vedia po pár hodinách nosenia nemilo prekvapiť. Stačí pol centimetra a vy budete celý večer bojovať s otlačenými prstami či pľuzgiermi.

 

3.  Nezavrhujte značky

Máte zálusk na značkové topánky? Určite to nie je na škodu, značkové veci sú často jedinečné svojím originálnym a zaujímavým dizajnom.

A ak hľadáte eshop, kde si môžete vybrať z veľkého množstva značkových topánok, ktoré sa hodia na rôzne aktivity a zároveň sú aj cenovo dostupné, v tom prípade jednoznačne odporúčame e-shop eobuv.sk. Ľahko si tu vyberiete ten správny pár topánok a vďaka širokej ponuke doplnkov budete pri každej príležitosti vyzerať štýlovo a dokonale.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Športovo alebo elegantne? Ako sa rozhodnúť pre správne letné dámske topánky, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *