Rozmaznajte svoje telo s prírodnou kozmetikou a kúskami od Dedoles

S nástupom chladnejšieho počasia musíme nielen vymeniť oblečenie, ale častokrát aj kozmetiku. Keďže je pokožka kvôli chladu viac namáhaná, vyžaduje si o to precíznejšiu starostlivosť.

 

Niečo málo o kozmetike Soaphoria

Zakladatelia značky prírodnej kozmetiky sa rozhodli podeliť so svojimi receptami a vniesť do sveta kozmetiky trochu viac prírody. Pri pestovaní byliniek sa spoliehajú len na prírodné sily a nevyužívajú žiadne chemikálie. V prírodnej kozmetike nájdete rôzne organické oleje a maslá. Neobsahuje žiadne ropné deriváte, syntetické farbivá, silikóny či palmový olej.

 

Kozmetika pre ženy

Univerzálny nechtíkový balzam hydratuje aj tú najdrsnejšiu a najsuchšiu pokožku. Môžete ho použiť na masáž celého tela. Podnecuje tiež prekrvenie pokožky, má protizápalové účinky a pomáha aj pri kožných infekciách.

S organickým mydlom na ekzém alebo problematickú pokožku sa vaša pokožka zharmonizuje. Bylinky, ktoré produkt obsahuje, pomáhajú v hojení rán a sú prirodzenou dezinfekciou. Organické mydlo je skvelým pomocníkom aj v prípadoch, že vás trápia alergie a plesne.

Ricinový ekologický olej patrí medzi jeden z najvýživnejších olejov v kozmetickom priemysle. Má protivírusové a antibakteriálne účinky. Skvelo hydratuje, pomáha proti vráskam a je dokonalým prostriedkom na husté vlasy a mihalnice.

 

Pánska kozmetika

Medzi pánskou kozmetikou nájdete liečivú soľ do kúpeľa v rôznych arómach, ktorá pomáha pokožke nadobudnúť hebkosť a pružnosť. Odstraňuje únavu a uvoľní napätie, ktoré vo vás po celom dni prebýva.

Obľúbené je aj organické sérum pre ozajstných mužov. To nahradí denné aj nočné krémy. Obsahuje organické, esenciálne oleje a hojivé maceráty určené na ošetrenie mužskej pleti.

 

Tip na jeseň: Zaobstarajte si úžasnú bavlnenú deku

Mandala deky sa vyznačujú atypickým tvarom, pestrofarebnosťou a jedinečnými vzormi. Úžasné bavlnené deky v tvare mandaly sú tenko utkávané priamo v Indii a môžete nimi prikryť posteľ, ozdobiť stenu, alebo ich použiť ako koberec.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *