Prerušili ste kariéru kvôli materskej?

Sľubne naštartovaná kariéra sa príchodom potomka na svet pre väčšinu žien končí alebo hrubo prerušuje s nejasnými vyhliadkami do budúcnosti. Počas materskej dovolenky idú trendy nezadržateľne dopredu, vedomosti, ktoré boli na vysokej úrovni postupne strácajú svoju aktuálnosť a do firiem a spoločností prenikajú nové postupy a riešenia.

Aj keď ženy čím ďalej tým častejšie dokazujú, že napriek pracovnej prestávke počas materskej sa z ich profesionality a odbornosti nič nestratilo, vzniknutá pauza môže mať často deštruktívny vplyv na ich kariérny postup. Ani skĺbenie pracovnej činnosti a materskej dovolenky nie je vždy ideálnym riešením, nakoľko aj pri tej najväčšej snahe sa stáva, že jedna strana ťahá za kratší koniec.

Jedným z riešení je využiť materskú dovolenku takým spôsobom, ktorý budúcu kariéru nielen že nezastaví, ale ju naopak nanovo naštartuje a posunie o veľký krok dopredu. Týmto riešením je kvalitné a v dnešnej dobe veľmi populárne, personalistami rešpektované MBA vzdelanie . Vyberte si možnosť ako počas pracovnej pauzy získať vzdelanie od skutočných odborníkov a  prestížny titul, ktorý vám po skončení materskej dovolenky otvorí akékoľvek profesionálne dvere – študujte na European School of Business & Management (ESBM) v Prahe.

Chytáte sa za hlavu ako môžete ísť práve teraz študovať do Prahy? Áno, môžete. Ide o prestížne vzdelávanie založené na modely časovej flexibility. Štúdium trvá 1 rok a skutočne fyzicky prítomná budete len na 4 seminároch do roka, ktorých termíny si zvolíte sama. Zvyšok štúdia je vedený modernou e-learingovou formou, takže vám stačí počítač a prístup na internet. Všetky materiály, prezentácie, informácie a študijné pomôcky nájdete online. Rovnako konzultácie s lektormi prebiehajú cez e-mail či telefonicky. Štúdium je vedené v češtine, čo pre žiadnu Slovenku problém nie je a vy môžete komunikovať po slovensky.

Ešte stále váhate? Pozrite si viac informácií na www.esbm.sk a zistíte, že ide o špičku v oblasti vzdelávania manažérov a úspešných podnikateľov. Tí najkvalifikovanejší odborníci vás prakticky naučia ako sa orientovať v jednotlivých oblastiach manažmentu a obchodu a individuálne s vami vyriešia každý profesionálny problém. So získaným titulom MBA a bezkonkurenčnými vedomosťami prerazíte zaručene kdekoľvek.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *