Prehrejte si spálňu: olejové masážne sviečky prevoňajú aj potešia

Zimné obdobie nám síce prináša dlhé večery, ale aj chladné počasie, málo energie a nie moc veselú náladu. Niet divu, že sa často namiesto vášnivej noci v dvoch radšej zaboríme do deky s knihou a horúcim čajom. Ale čo tak si do spálne vrátiť žiar?

Kúrenie ide na plno, za oknami mráz, ale aj tak sa nám z teplých ponožiek nechce a sexuálny život pomaly zaspáva zimným spánkom. Pocit chladu aj v prekúrenej miestnosti a neochota vyzliecť oblečenie alebo odhodiť deku je úplne prirodzenou reakciou, podvedome vyhľadávame teplo a veci, ktoré v nás vyvolávajú hrejivý pocit. Jedlá, vône a nápoje sú cez zimu viac korenené a výdatnejšie, aj keď už dávno nevydávame toľko energie na prežitie zimy ako naši predkovia. Môžeme to však využiť a aj pre milostný život si vybrať veci, ktoré nás rozpália a navodia tú správnu atmosféru. Základom sú sviečky, o tom niet pochýb. Plameň spálňu zútulni a navodí správnu atmosféru. Namiesto tých obyčajných ale použite olejové masážne sviečky. Tie sú výnimočné tým, že ich olej po rozohriatí použijete práve na masáž. Sviečku zapálite, necháte desať minút horieť a potom je olej pripravený na použitie. Sviečka je vyrobená z prírodných esencií a olejov, takže pri horení krásne rozvonia spálňu a potom môžete olej odliať na telo partnera a nechať sviečku ďalej horieť. Olej je príjemne teplý, nie horúci, a tak sa nemusíte obávať ho odliať priamo zo sviečky na telo. Na akú časť a akú masáž zvolíte, to už je len na vás a vašej fantázii.

Pre zimné obdobie voľte teplé vône, ktoré zahrejú a pripomenú vám leto, napríklad práve tropické mango alebo šťavnaté jahody. Kúzelné olejové sviečky môžete jednoducho objednať zababušený do deky z pohodlia domova na www.elektro-produkt.cz a nechať si ich doručiť až ku dverám, takže nemusíte v zime behať po obchodoch. Na vás potom už bude len odhodiť deku a masážne sviečku zapáliť.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *