Predstavujeme NAJ samozavlažovacie truhlíky!

Každé okno dokážu rozžiariť jedine krásne rozkvitnuté kvety. Stačí naozaj len málo – zaobstarať si kvetináč a zasadiť do neho kvety, ktoré sa vám páčia. Super na celej veci je, že práve vďaka samozavlažovacím kvetináčom nemusíte mať obavy, že by kvety trpeli a zvädli. To najdôležitejšie – teda dostatok vlahy – im truhlíky ponúknu vlastne samy. Chceli by ste sa pochváliť kvetinovou výzdobou okien? Máme pre vás hneď niekoľko tipov na úžasné samozavlažovacie truhlíky, ktoré vás prekvapia aj moderným dizajnom.

 

Mareta – až 49 úžasných kombinácií

Naším prvým tipom je samozavlažovací kvetináč Mareta, ktorý aj vás určite milo prekvapí farebnými kombináciami, vďaka ktorým môžu byť vaše okná ešte krajšie. Truhlík má totiž špeciálnu dvojdielnu konštrukciu. Vďaka tomu je možné kombinovať farby a vyberať dokonca až zo 49 kombinácií. Farbu truhlíka tak ľahko zladíte s farbou okien, fasády i kvetín. Okrem toho má otvory na háky, takže ho môžete bezpečne zavesiť na parapetnú dosku aj zábradlie balkóna.

mareta-02_1000x454

Bergamot – prakticky a elegantne

Ak máte radi praktické riešenia, nesmie vašej pozornosti uniknúť model Bergamot. Patrí medzi klasické samozavlažovacie truhlíky. Má vysoko praktický úzky dizajn, vďaka ktorému je možné ho ľahko umiestniť. Výhodou tohto typu sú otvory na zavesenie pomocou retiazok.

 

Berberis – väčšie už to nebude!

Do tretice vám chceme predstaviť veľkoobjemový samozavlažovací truhlík Berberis. Tento má dve samostatné nádoby, takže v ňom môžete pestovať napríklad kvetiny aj bylinky zároveň. Každá nádoba má otvory na pevné uchytenie opory pre rastliny. Truhlík je možné mať v 3 farebných variantoch.

 

Kde kúpiť?

S ponukou týchto špičkových samozavlažovacích truhlíkov prichádza česká spoločnosť PLASTIA s.r.o. Okrem nich má v ponuke aj samozavlažovacie kvetináče, praktické kanvičky a rozprašovače a iné príslušenstvo pre starostlivosť o kvety aj na záhradu. Všetko si môžete prezrieť a kúpiť na www.plastia.sk.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Predstavujeme NAJ samozavlažovacie truhlíky!, 9.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *