Prečo staviť na kvalitné kožené kabelky?

Naše oblečenie o nás môže povedať veľa – nemá zmysel to poprieť. Bez ohľadu na to, ako veľmi sa chceme pokúsiť byť odlišní, jedineční, ale zároveň inteligentní, stále sme ľudskými bytosťami a súdime sa a posudzujeme jeden druhého na základe nášho vzhľadu každý deň nášho života. Vaše oblečenie o vás môže toho veľa povedať.

Jednou z dôležitejších vecí, ktorú pravdepodobne vždy nosíte, je kabelka. Vaša kabelka, aktovka alebo batoh slúžia v prvom rade na to, aby ste veci nosili elegantným a usporiadaným spôsobom, ale majú aj tú vlastnosť, že vás popisujú. Rovnakým spôsobom, ako venujete pozornosť svojim vlasom, mali by ste venovať pozornosť taške, ktorú nosíte.

Ženy a tašky sú duchovne spojené! Ako sa hovorí, môžeme posúdiť vkus ženy podľa jej kabelky. To znamená, že tašky sa okrem svojej základnej funkcie stávajú súčasťou osobného imidžu človeka. Dámska kabelka je pravdepodobne jej najvernejšou spoločnosťou všade. Stále tam uchováva svoj poklad.

 

Kabelka z Talianska

Ako je známe, že Kuba je zameraná na kvalitné cigary, Škótsko na whisky, tak Taliansko na kožu. Tri faktory, ktoré z koženého tovaru „Made in Italy“ robia zďaleka to najlepšie na svete, sú jednoducho vynikajúca kvalita kože, vynikajúci dizajn a vynikajúce remeselné spracovanie. Talianska koža je jednoducho najlepšia na svete, a preto sú dizajnové talianske kabelky tak obľúbené. Taliansko je najexkluzívnejšia kožená destinácia na svete. Ponúka kvalitný kožený tovar a je tiež svetovým lídrom v kožiarskych a výrobných strojoch.

 

Oplatí sa kupovať falošné repliky značkových tašiek?

Tašky môžu popisovať váš sociálny, ekonomický a dokonca aj módny status. Je to vysoko viditeľný doplnok, a preto sa celý humbug  točí hlavne okolo módneho priemyslu. Pravdepodobne ste už počuli o taškách značky Louis Vuitton, Birkin, Guess a o tom, aké dôležité sú pre niektorých ľudí. Vyhľadávajú ich lekári, profesori, generálni riaditelia a dokonca aj jednoduchí ľudia, ktorí si ich samozrejme nemôžu dovoliť. Ak sa pýtate, či sa oplatí kúpiť fake tašku, najjednoduchšia a najlepšia odpoveď je – nie. Mnoho žien nerozlišuje rozdiel medzi pravou podobizňou a napodobeninou, ale rozdiel si môžete ľahko všimnúť, keď sa pozriete na cenovky. Okrem toho je taška osobným vyhlásením, čo znamená, že je to voľba, a preto je oveľa lepšie kúpiť si peknú tašku, ktorú si môžete dovoliť, ako repliku niečoho, čo presahuje vaše cenové rozpätie. Spomínane kožené kabelky sú v cenách, ktoré si môže dovoliť aj bežný smrteľník.

Je lepšie vlastniť jednu kvalitnú kabelku, ako niekoľko nekvalitných, ktoré sa aj tak po čase rozpadnú. Kvalitná kožená talianska kabelka vám môže vydržať aj niekoľko desaťročí a je pekným nadčasovým kúskom, ktorý môžu zdediť ešte vaše dcéry či vnučky.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Prečo staviť na kvalitné kožené kabelky?, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *