Prečítajte si 7 tipov na najlepší darček pre golfistu

Máte doma zarytého golfového hráča, ktorý trávi skoro každú voľnú chvíľu na ihrisku a nie a nie sa hry nabažiť? Premýšľate nad tým, akým darčekom by ste ho potešili? Skúste mu teda pripomenúť jeho milovaný šport a darujte mu niečo originálne.

 

1. Dáždnik s golfovou palicou

Neobyčajný dáždnik vyčarí úsmev na tvári každého golfistu. Aj ten najlepší hráč občas zmokne a to dokonca aj mimo ihriska. Kreatívne prevedenie ho pred dažďom ochráni. Rozložený dáždnik spĺňa svoju hlavnú funkciu a akonáhle ho poskladáte, zmení sa na golfovú palicu. Váš partner si s ňou síce golf nezahrá, ale všetkým naokolo ukáže, aký je golfu oddaný.

2. Stavte na zlato

Uprednostňujete skôr eleganciu pred okázalosťou? Zadovážte partnerke darček v podobe zlatého prívesku. Zlaté prevedenie malej golfovej palice je nielen štýlové, ale aj veľavravné. A ktorá žena by sa šperku nepotešila?

 

3. Pobavte s maličkosťou

Váš známy má nejaký sviatok a vy by ste mu radi kúpili nejakú maličkosť, ale neviete, čo by to malo byť? Vyskúšajte obuvák v tvare golfovej palice s retiazkou na uchytenie. Praktická pomôcka osvieži chodbu svojím originálnym dizajnom.

4. Darčekový set

Základný set môže postávať z rôznych golfových kúskov, z golfových loptičiek, ktorých naostatok nikdy nie je dosť, z markovátiek či šablón a fixiek na značenie loptičiek. Darček je praktický a každého vášnivého golfistu zaručene poteší. Rovnako sa môžete rozhodnúť pre darčekovú sadu na cetosvanie, ktorá navyše obsahuje aj cestovný termo hrnček.

 

5. Darčeková karta

Nemáte ani poňatia, čo sa vášmu partnerovi zíde, alebo čo práve potrebuje? Darujte mu darčekovú kartu v hodnote 50, 100 alebo 200 eur a nechajte na ňom, nech si svoju golfovú výbavu doplní podľa potrieb.

 

6. Kovový stojan na fľašu

Jedinečnosťou zaváňa stojan na fľašu, ktorý je nielen nádhernou dekoráciou, ale môžete doň pri romantickej večeri postaviť aj fľašu od vína. Golfista v rukách,nad hlavou, drží putter a za sebou ťahá bag, ktorý slúži ako miesto pre fľašu. Darček je vhodný pre mužov aj pre ženy k akémukoľvek sviatku.

 

7. Darček na zábavu a odbúranie stresu

Ak váš partner trávi veľa času v kancelárii, zakúpte mu perá v tvare golfových palíc so zeleným greenom – minigolfom s dvoma jamkami. Stane sa skvelým doplnok na pracovnom stole a určite oň zavadí každé oko. Okrem iného, je na ňom možné si minigolf aj zahrať.

Využite svoju kreativitu a nájdite ten správny darček, ktorý vášho partnerapoteší a ukáže mu, že si ste jeho láskou ku golfu vedomí.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *