Pre váš iPhone len to najlepšie

Máte nový iPhone a nedopatrením ste rozbili displej? Nezúfajte. Aj tu sa vám naskytá riešenie. Špeciálny servis vám poskytnú profesionálni odborníci. Vďaka ich šikovnosti bude váš mobil znova vyzerať aj fungovať ako nový.

 

Servis pre Iphone

Potrebujete vymeniť dotykovú plochu na vašom iPhone, batériu či celý LCD komplet? Pri LCD komplete vám v iPhone servise vymenia nielen LCD displej, ale aj dotykové sklo. Náhradné diely na mobily sa vyznačujú tou najvyššou kvalitou. Ide o výhradne originálne a repasované súčiastky. Oprava mobilu nemôže byť jednoduchšia a rýchlejšia. IDOCTOR vám ponúka servis mobilov iPhone a tabletov iPad. Prevedú všetky bežné opravy – servis iPhone smartfónov od výmeny LCD displeja, dotykovej plochy, nefunkčných tlačidiel, mikrofónu, reproduktoru alebo batérie. Postarajú sa o kompletnú profesionálnu opravu iPhone telefónu, či sa už ide o jednoducho alebo ťažšie riešiteľný problém. Apple servis mobilov iPhone vám IDOCTOR môže spraviť aj priamo u vás.

 

Diagnostika len za 20 eur

V cene práce je zahrnutá nielen diagnostika, ale aj čistenie zariadenia od prachu a bežných nečistôt. Zariadenie sa pri diagnostike kompletne demontuje a testuje sa zvlášť každý diel.

 

Pokazila sa vám kamera?

Vymeníme vám aj pokazenú kameru, prednú aj zadnú. Výmena kamery sa pohybuje už od ceny 29 eur. Mobil navyše zbavíme prachu. Aj samotná kamera je pred výmenou čistená. Tak, aby všetko dokonale fungovalo. Každé zariadenia je po servisnom úkone riadne otestované servisným technikom.

 

S nami získate záruku

Na všetky náhradné diely, ktoré vám poskytneme, získate navyše aj záruku až 24 mesiacov.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *