Potrebujete požičať?

Idem platiť, chcem si vybrať peniaze, a odrazu zistím, že peňaženka je prázdna…. A čo teraz, ostala som celá červená, stála som doslova bez pohnutia, a nevedela, čo spraviť. Cítila som pohľady všetkých naokolo, bolo to strašné, toľká hanba….

Aj Vám sa to už isto stalo. Ten pocit dobre pozná každý z nás. Nie je to nič príjemné, ale čo človek spraví, ak sa v takej situácií ocitne.  Skutočne som nevedela, čo mám povedať. Bola som si vedomá toho, že na účte už nemám žiadne peniaze, pretože som ich použila na zaplatenie nájmu za domácnosť, na kúpu jedla a oblečenia. Nič mi už skrátka na účte neostalo. Ale mala som pocit, že v peňaženke ešte nejakú hotovosť mám. Skutočnosť bola ale celkom iná.

Vtedy mi predávačka povedala o možnosti požičať si menšiu sumu peňazí, ktorú musí do určitého dátumu vrátiť. Takýmto pôžičkám sa hovrí pôžičky bez dokladovania príjmu, alebo pôžičky ihneď na ruku.  Bez akýchkoľvek úrokov, len za určitý poplatok. Povedala som si, prečo nie. Veď peniaze sa mi hodia. Skúsila som, a nebanovala som. Peniaze som o mesiac vrátila a vyhla som sa zbytočným problémom.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -1 (from 1 vote)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *