PÄŤ JEDINEČNÝCH VYCHYTÁVOK PRE NOVOPEČENÝCH RODIČOV

VIVAT BABY KOLEKCIE GORENJE

Narodenie bábätka býva spočiatku zaťažkávacím obdobím pre oboch rodičov. Než sa s malým uzlíčkom šťastie zžijete, akýkoľvek úkon spojený s dieťaťom je pre vás nový a zaberie veľa energie sa ho naučiť. Preto v Gorenje vytvorili top päťku baby spotrebičov, ktoré vám vstup malej ratolesti do vášho života maximálne uľahčia.

Samozrejme, že môžete veľa vecí robiť tzv. “postarom”, ako napríklad vyvárať fľaštičky vo vriacej vode alebo ohrievať detské príkrmy vo vodnom kúpeli – čas vám to ale neušetrí, ba naopak. Aby ste mali priestor venovať sa iba svojmu dieťaťu a nestrácali drahocenné minúty, skúste sa zamyslieť nad tým, či si nekúpiť k ruke inteligentné spotrebiče pre novorodencov, dojčatá a batoľatá z Baby kolekcie Gorenje. Všetky sa vám budú určite hodiť!

Oceníte na nich nielen ich kompaktnosť, ľahko pre nich nájdete miesto napríklad na kuchynskej linke, ale aj jednoduchosť obsluhy, jednoduchú údržbu a predovšetkým to, že boli vyrobené spôsobom šetrným k životnému prostrediu, takže neobsahujú žiadne škodlivé chemikálie a všetok použitý materiál je bez obsahu BPA. Gorenje Baby kolekcia bola dizajnovaná preto, aby zjednodušila váš nový vzrušujúci život s bábätkom a urobila ho ľahším a šťastnejším.

Zoznámte sa, prosím! …

 

1. Ohrievajte v okamihu

Je to príliš horúce, a teraz zase studené – vyladiť tú správnu teplotu dojčenského mlieka alebo príkrmu, je jednoducho veda! Keď to preženiete, môžete bábätko popáliť, keď to naopak nedotiahnete, vaša ratolesť jedlo pravdepodobne odmietne zjesť. V tej chvíli určite oceníte pomocníka z Baby kolekcie Ohrievač fliaš a detskej stravy model BW330BY.

Tento multifunkčný prístroj vás nadchne hneď na troch úrovniach – ohrejete v ňom ľahko mlieko (BW330BY je bezpečný aj na ohrievanie materského mlieka, bez toho, aby zničil v ňom obsiahnuté živiny), použiť ho môžete ale aj na ohrev príkrmov alebo sterilizáciu malých hryzátok a cumlíkov. Ovláda sa jedným gombíkom, ktorý slúži na nastavenie teploty. Svetlo kontrolky vás potom upozorní, že proces ohrevu na vami požadovanú teplotu prebehol úspešne. Nádrž na vodu v spodnej časti prístroja je navyše dostatočne veľká, takže nie je nutné ju dolievať pri každom ohreve.

cena: 39 eur

2. Staňte sa majstrom v príprave domácich príkrmov

Nikdy nebolo jednoduchšie pripraviť zdravé a chutné jedlo pre batoľatá ako s multifunkčným hrncom BFM900BY pre prípravu detskej stravy. Päť jedinečných funkcií vám bleskurýchlo nahradí viacero spotrebičov – hrniec totiž vie variť za pomoci pary, sekať, mixovať, ohrievať aj sterilizovať. Všetko, čo musíte urobiť pre prípravu kvalitného príkrmu, je vybrať prísady, umyť ich a nakrájať na väčšie kusy. Potom už ich len pridáte do nádržky a otočíte gombíkom. Za 15 minút stačí varené jedlo premiešať a je čas podávať! Pretože varenie prebieha parným procesom, pripravované pokrmy navyše nestrácajú toľko dôležité živiny, vitamíny, zdravú chuť i farbu a vy si tak môžete byť istí, že vaša ratolesť dostáva naozaj to najlepšie. Nádoba na prípravu jedla je navyše opatrená stupnicou v ml, takže ľahko odhadnete množstvo, ktoré vaše batoľa zasýtia. Aj konzistencia záleží úplne na vás – ak máte radi jemnú kašu alebo naopak pyré s kúskami – nastavte si podľa potreby!

cena: 135 eur

 

3. Ideálna teplota vody? Hravo!

Ďalším pokladom z baby kolekcie z dielne Gorenje je aj varná kanvica K10BY s reguláciou teploty 5v1, ktorá zastane v kuchyni hneď päť funkcií – nielen, že vám uvarí vodu na požadovanú teplotu, ale tiež naparuje, sterilizuje, udržuje stálu teplotu a ohrieva. V kanvici je teda možné pripraviť tiež naparovanú zeleninu, sterilizovať menšie hryzátka a cumlíky či udržiavať fľaštičku s mliekom na požadovanej teplote. Ak sa vaše bábätko budí v pravidelných intervaloch, iste oceníte aj funkciu oneskoreného štartu, kedy si môžete jednoducho nastaviť čas ohrevu až na 24 hodín dopredu. Už sa vám tak nikdy v

noci, alebo nad ránom nestane, že by ste čakali s uplakaným a hladným dieťaťom v náručí, než sa ohreje mlieko alebo voda.

cena: 116 eur

 

4. Dýchajte zhlboka!

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu H17BY prinesie do vášho domova lepšiu kvalitu a vlhkosť vzduchu. Chráni nielen vaše dieťa, ale aj celú rodinu pred nepohodou suchého ovzdušia, účinne pomáha pri dýchacích ťažkostiach aj s problémami s upchatým nosom. Nejde ale len o vlhkosť! Optimálna kvalita ovzdušia navyše povzbudzuje organizmus a človek sa cíti nabitý energiou. Ultrazvukový zvlhčovať sa tak stará o domácu pohodu. Iste oceníte aj fakt, že je jeho prevádzka veľmi tichá a dokáže sa postarať až o 30 m2 priestoru.

 

cena: 65 eur

5. Čistota bez starostí

Sterilizácia predmetov, ktoré vaše dieťa bežne používa, chráni jeho organizmus pred škodlivými baktériami, kým jeho imunitný systém nie je dostatočne silný. Všetky dojčenské fľaše, cumlíky, príbory, hryzátka, prsné odsávačky a šálky by ste preto mali pravidelne čistiť. Detský parný sterilizátor ST550BY od Gorenje sa o tieto predmety účinne postarajú za pomoci prírodnej pary a bez chemikálií. Táto metóda je rýchla, jednoduchá aj efektívna a čistený obsah je navyše sterilný po dobu až 24 hodín, ak necháte veko zatvorené.

cena: 70 eur

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *