Pánske roláky ovládli jesenný a zimný šatník

Rolák je jedným z typov pánskych svetrov. Niektorí z nás ich milujeme, iní nenávidíme. Pravdou je, že kvalitný rolák z príjemného materiálu nemôže vadiť nikomu. Verte mi, nehryzie. Viete však, ako rolák správne nosiť?

 

Rolák sa dokáže chovať ako neformálna košeľa

Poďte robiť obleky menej formálnymi. Prvý stupeň neformálnosti je oblek s košeľou, ale bez kravaty či motýlika. Môžete ísť ale ešte ďalej. Nahraďte košeľu rolákom. Ideálnym pre túto sezónu je rolák vo farbe obleku, či tón v tónu – o stupeň svetlejší, alebo tmavší. Takto si jednoducho odkrútite akúkoľvek formálnejšiu akciu bez toho, aby ste sa museli trápiť v košeli a v kravate.

 

Roláky pre semiformálne outfity

Aj keď je rolák vlastne svetrom, v kombinácii s elegantnými nohavicami dokáže vytvoriť dokonalú semiformálnu kombináciu. Ideálne je voliť rolák presne v odtieni nohavíc. Outfit je veľmi minimalistický, elegantný, ale pritom elegantný. Rolák musí perfektne sadnúť a byť hodne na telo, nie však malým. Na to pozor.

 

S džínsami je taktiež dokonalou dvojkou

Rolákom to pristane aj s modrou klasikou. Alebo trebárs s džínsami v ďalších módnych farbách sezóny. Nebojte sa však v tomto prípade ani farebných rolákov. Pánske roláky na Bolf.sk sú presne tým, čo potrebujete. Ponúkajú sa v mnohých strihoch a farbách. Dôležitou skutočnosťou je, že každý model má perfektne padnúci samotný rolák. Časť okolo krku dokonalo sedí a roláky tak neprichádzajú o svoju eleganciu a dodávajú dôstojnosť svojim majiteľom.

 

Aký rolák musí mať túto sezónu každý muž?

Základom je rozhodne čierny rolák. Aj keď vždy záleží na farbe vášho obleku. Možná budete potrebovať skôr antracitový, či tmavošedý odtieň. Ale len u tohoto nezostávajte. Veľkým hitom sezóny sú neónové odtiene. Dokonalo sa hodia k džínsom. K formálnejším nohaviciam sú potom trendom veľmi tmavé farby. Takže rozhodne nemusíte zostávať len u čiernej.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *