Pánske oblečenie

Aké topánky sú najpoužívanejšie vo svete mužov? Veľa ľudí by sa zhodlo, že sú to práve botasky alebo pánske tenisky, čiže športová obuv dominuje. Prečo? Je pohodlná, dá sa v nej aj behať, a tiež aj chodiť do práce. Pre niekoho je to taká všestranná obuv, a niekto iný v športových topánkach iba športuje. Do ktorej kategórie patríte vy?

Potom je tu otázka, či si vyberiete radšej značkové, alebo také ktoré sú proste kvalitné a niečo vydržia? Často sa síce tieto dve vlastnosti prelínajú, a jedna bez druhej nie je. Ale určite sa nájdu aj výnimky.

Nie je všetko iba o značkách. Ľudia by sa predovšetkým mali naučiť oceniť jednoduché kúsky, ktoré na prvý pohľad ani nie je možné priradiť ku značke alebo dizajnérovi. A to neplatí iba pri jednofarebných tričkách alebo svetroch, ale aj pri obuvi.

 

Biele tenisky

Biele tenisky sú snáď tým najobľúbenejším kúskom vôbec. Sú frajerské a pritom decentné, vo väčšine prípadov teda nepotrebujú za každú cenu šokovať, keďže o to sa dizajnéri pokúšajú skôr šialenými farebnými kreáciami. Biela je skrátka farba čistoty a jemnosti. A tiež platí, že menej je niekedy viac.

 

Pánske mikiny

Štýlové pánske mikiny s kapucňou? Prečo nie. Sú oblečením, ktoré by rozhodne nemalo chýbať vo vašom šatníku. Obliecť si ich môžete nielen počas trávenia voľného času, ale aj na akúkoľvek príležitosť, kde môžete ísť v neformálnom, ale pohodlnom oblečení. Kapucňa dodáva mikine jej prirodzený a autentický vzhľad, pričom ju môžete, ale aj nemusíte mať na hlave. Mikiny sú v rôznych strihoch a s rôznym zapínaním, čo vám umožňuje vybrať si práve takú, ktorá dokonale odzrkadľuje váš štýl. Rôzne farby, vzory a spomínané strihy perfektne doplnia váš šatník o pohodlné mikiny s kapucňou, ktoré si ihneď obľúbite.

 

Značkové bundy

Značka búnd Alpha Industries je známa najmä kvalitou svojich búnd, ale taktiež má v ponuke aj ostatné kvalitné druhy oblečenia – od búnd, cez mikiny, nohavice, tričká a obuv až po doplnky pre domácich miláčikov. Začiatkom 80.tych rokov objavili klasické bundy pre pilotov aj svetovo známe celebrity, vzhľad týchto búnd sa veľmi rýchlo rozšíril, stali sa veľmi žiadanými a ani dnes nesmú chýbať v šatníkoch milovníkov módy po celom svete.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Pánske oblečenie, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *