Novinky vo svete vôní: už ste napísali Ježiškovi?

Každý nový parfum, najmä ak je zvučného mena, je netrpezlivo očakávaný. Aspoň jeden z tých, ktorý uzrel svetlo sveta v tomto roku, by vám rozhodne nemal chýbať pod stromčekom.

Obľúbené kvetinové a kvetinovo-ovocné vône sú stálicou voňavého trhu. Na kvetiny stavila značka Guess a vyrazila s novinkou Guess 1981. Názov pripomína rok vzniku značky Guess a vôňa vás očarí svojou čistotou, sviežosťou a eleganciou. Jemné čisté úvodné tóny dopĺňa fialka a jazmín a zmyselnosť vôni dodáva nádych santalového dreva a ambry. Na kvetiny vsadil tento rok aj Chanel a v jeho elegantnej a zmyselnej vôni Chanel Gabrielle vás očarí kompozíciou štyroch bielych kvetov. Mandarínku a grapefruit v základe strieda srdce vône, v ktorom sa snúbi jazmín, exotický ylang-ylang a tuberóza s pomarančovými kvetmi a ženskosť podčiarkuje pižmo. S poriadnou dávkou ovocia skombinovala kvety Ellie Saab vo vôni Girl of Now. Šťavnatú hrušku a mandarínku dopĺňajú sladké pistácie a nežné tóny magnólie a pomarančového kvetu, vôňa je veľmi svieža a dodáva energiu.

Nie všetky ženy ale majú rady jemné a svieže vône a od svojho parfumu čakajú niečo iné, výraznejšie. Pre tých, čo uprednostňujú naopak ťažšie vône, je dobrou voľbou dámsky parfum Guerlain Mon Guerlain. Orientálna vôňa s dotykom jazmínu, levandule a dreva je zmyselná a vášnivá a stelesňuje modernú ženskosť. Na orient vsádza Bottega Veneta Eau de Velours, ktorá sa pohráva nielen s tónmi ruže a jazmínu, ale aj s korením, pačuli a tónmi ružového korenia a kože. Vôňa je výrazná, korenistá a neskutočne sexi.

Samozrejme sa nezabúda ani na mužov. Novinkou roku 2017 práve v pánskych vôňach je Gucci Guilty Absolute Pour Homme, luxusná a elegantná vôňa s tónmi kože a drevitých akordov. Dokonalý darček pre dokonalého muža. Tak napíšte Ježiškovi, nech vás novinky roku 2017 môžu sprevádzať aj v ďalšom roku.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *