Nočné videnie nielen vo filme

„Do domu potenciálneho teroristu vbehne špeciálne vycvičené komando. Všade je nepreniknuteľná tma. Strih! a všetci si zapnú nočné videnie. V odtieňoch zelenej spacifikujú nepriateľa, ktorý nemá ani najmenšie tušenie, čo sa to práve deje…“ Podobná scéna sa udeje v množstve špionážnych filmov a na nás pôsobí ako nedosiahnuteľné sci-fi. Opak je však pravdou.

 

Vidieť po tme nie je nemožné

Samozrejme, je málo pravdepodobné, že budete súčasťou prepadového komanda, avšak nočné videnie dnes nie vôbec problém. Stránka Podnalov.sk ponúka cenovo dostupné prístroje na nočné videnie nielen amatérom pre ich hobby, ale aj pre špičkových profesionálov.

Organizujete detský tábor a potrebujete nočnú hru? Čo môže lepšie poslúžiť? Prekvapíte a nadchnete deti spôsobom, na ktorý budú spomínať ešte veľmi dlho. Alebo ste milovníkom prírody a chcete vidieť, ako sa zver chová v noci v prirodzenom prostredí bez toho, aby pred vami ušla? Z pozorovania zvery v noci, kedy ste neodhaliteľní, je úplne iný zážitok ako cez deň, o love ani nehovoriac.

 

Špecialita pre náročných

A pre skutočne skúsených a náročných zákazníkov máme špecialitu. Neviditeľný prísvit Laserluchs LA 850-50-PRO-II. Tento v Nemecku vyrobený špičkový výrobok vám otvorí nočný svet na úplne novej úrovni, a to najmä vďaka veľmi ďalekému dosahu lúču prísvitu. Zver neunikne vášmu oku ani v diaľke niekoľko sto   metrov, čím získavate neskutočnú výhodu. Tento zbrusu nový prísvit je stopercentne bezpečný pre vaše oči, je nárazuvzdorný a vodotesný, takže ho môžete používať naozaj v rôznych podmienkach bez strachu, že ho pokazíte. Pre dokonalé použitie sa odporúča weaver montáž spolu s diaľkovým spínačom pre zapnutie a vypnutie prísvitu, aby vás v lese naozaj nič neodhalilo.

Vydajte sa teda do nočnej prírody s najnovším prírastkom do rodiny nočných videní a otvorí sa vám v odtieňoch zelenej úplne nový nočný svet.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Nočné videnie nielen vo filme, 9.5 out of 10 based on 2 ratings

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *