Neužili ste si leto na záhrade naplno? Kde bol problém?

Tohtoročné leto patrilo k najteplejším za posledné desiatky rokov. Teploty boli vysoké, zrážky minimálne, proste ideálne podmienky na to, aby ste trávili čo najviac času na záhradách pri svojich rodinných domoch. Príde vám ale, že ste si aj napriek priaznivým podmienkam nedokázali letné obdobie na svojich záhradách dostatočne užiť? Dôležité je zistiť, kde bol problém a do budúceho leta to napraviť. Meteorológovia sa totiž väčšinou zhodujú na tom, že budúce leto by sa mohlo veľmi podobať tomu tohtoročnému.

Prvý dôvod – chýba relaxačný priestor s tieňom

Prvým dôvodom, prečo ste si nedokázali užiť tohtoročné leto na záhrade naozaj naplno, môže byť absencia relaxačného kúta na záhradách. Každá záhrada by mala mať svoj vyhradený priestor, ktorý by slúžil len na oddych a relaxáciu. A nezáleží na tom, či je tento priestor na terasách, v rohu záhrad alebo pri bazéne. Veľmi dôležité ale je, aby bol tento priestor zatienený. Nie je potrebné vymýšľať žiadne zložité konštrukcie. Najľahšie a zároveň najefektívnejšie riešenie ponúkajú drevené pergoly.

 

Druhý dôvod – nekvalitný záhradný nábytek

Druhým dôvodom by mohla byť kvalita záhradného nábytku, v pohodlí ktorého by sa mali uskutočňovať spoločné vonkajšie chvíle. V interiéri sme si všetci zvyknutí na maximálny komfort a pohodlie a to isté vyžadujeme tiež od vonkajšieho nábytku a záhradného posedenia. Záhradný nábytok by mal byť zložený z kvalitných stoličiek a kresiel a samozrejme stolov. Veľmi dôležitý je ich vzhľad a odolnosť. Najobľúbenejším druhom je aj v súčasnosti drevený záhradný nábytok. Avšak, jeho kvalita u rôznych výrobcov je veľmi odlišná. Ak chcete skutočný komfort, je potrebné vyberať u kvalitných výrobcov.

 11700-dvoumistna-lavice-z-eukalyptoveho-dreva

Špecialistom na záhradné stavby a vybavenie je Vladeko

Aj na našom trhu sa dajú nájsť kvalitné špecializované firmy na výrobu a predaj záhradných stavieb a ostatného záhradného vybavenia. Jednou z takýchto firiem je napríklad Vladeko. Táto firma je dlhoročným špecialistom v oblasti výroby záhradného vybavenia z kvalitného, ​​dobre opracovaného dreva. V ponuke spoločnosti je možné nájsť zastúpené pergoly, záhradné domčeky, chatky, záhradný nábytok, ale aj detské ihriská, altánky, drevené ploty, doplnky do záhrad a mnoho ďalšieho.

11706-servirovaci-stolek

Kompletnú ponuku nájdete na www.vladeko.cz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *