Nečakaný darček pod stromček? Čo tak detské ihrisko?

Prekvapení pod stromčekom nie je nikdy dosť. Tak prečo teda nevyhovieť bláznivým detským prianiam? Napísali si vaše deti na Vianoce o záhradné ihrisko alebo o ňom aspoň vytrvalo hovoria? Potom to využite a nadeľte si záhradné ihrisko pod stromček.
Nie, nie sme nenapraviteľní optimisti a vieme, že celé ihrisko sa pod stromček skrátka nevojde. Ale dobre zabalená plastová šmykľavka s fotografiou celého zamýšľaného komplexu už by tú správnu radosť urobiť mohla, nemyslíte? Samostatne ju môžete zakúpiť v e-shope Vladeko.cz a následne si k nej poskladať rovno celé ihrisko. Na výber máte zo širokej rady prvkov a doplnkov, ktoré vám umožnia prispôsobiť celý priestor dispozíciám záhrady rovnako ako prianiam a potrebám detí. Výsledkom bude záhrada prívetivá k deťom.

Kvalita, bezpečnosť a estetika v jednom

Práve detské ihriská sú najčastejším zdrojom úrazov, ale vďaka kvalitne vykonaným odolným prvkom je možné riziko nikým neriadenej detskej zábavy obmedziť na skutočné minimum. Detské ihriská Vladeko sú určené pre použitie vo verejných priestoroch aj na súkromných pozemkoch a zodpovedajú plne platnej norme STN EN 71.
Obstaranie takého ihriska nie je vôbec drahé a pri správnej údržbe bude slúžiť mnoho rokov vašim deťom aj ich kamarátom. Získajú tak bezpečné a príjemné miesto na záhrade, na ktorom sa môžu tvorivo a zábavne hrať a to všetko pod vaším starostlivým dohľadom. Už žiadne obavy z injekčných striekačiek alebo infikovaného piesku.
Detské ihriská Jungle Gym od Vladeko navyše ponúkajú mnoho užitočných nápadov a vychytávok. Zaobstarať môžete napríklad šmýkačku s otvorom pre pripojenie záhradnej hadice alebo najrôznejšie gymnastické a športové prvky vrátane lezeckých stien a hojdačiek. Pieskovisko potom môžete zabezpečiť ľahko odnímateľnou sieťou proti mačkám Stop Cat, vďaka ktorému bude piesok bezpečný aj pre najmenšie deti, ktoré všetko okolo seba radi strkajú do pusy. Taký pocit bezpečia vám žiadne ihrisko na verejnom priestranstve skrátka ponúknuť nemôže.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *