Náš vzťah k autu sa mení – častejšie chceme nové a preferujeme bezúdržbovosť

Časy, kedy sme si kupovali automobil na 15 rokov a doma sa potom miesto návštevy odborného servisu na ňom „kutilo“, sú už dávno preč. Dnes si chceme auto užiť, cítiť jeho vôňu novoty a dopriať si častejšie aj zmenu značky alebo výmenu starého modelu za nový. Servis nechávame na odborníkoch a autu už sa ani nesnažíme rozumieť. Bohužiaľ je pravdou, že sa tak stávame rukojemníkmi týchto servisov a za opravy a pravidelné údržby nechávame až neočakávane obrovské čiastky. Naviac starostí nás to nezbavuje. Existuje ale aj iná možnosť, než „vyšťaviť“ rodinný rozpočet nákupom automobilu, a ďalším neustálym na čas aj financie náročným udržovaním ho ohrozovať. Zadovážte si automobil formou operatívneho lízingu Hertz Lease.

 

Iba mesačné splátky a auto úplne bez starostí

Pri operatívnom lízingu vás neprekvapia nečakané výdaje, ale ani vám na začiatku nesiahne na všetky úspory. Za automobil platíte iba dohodnutú mesačnú splátku. Auto užívate po dobu operatívneho lízingu a pokiaľ sa ju rozhodnete predĺžiť, proste si vyberiete nové auto, inú značku či model, a spolu s kompletnými službami získate opäť úplne nové vozidlo.

Nie je operatívny lízing príliš drahý? Mnoho ľudí si nevie vynachváliť jeho prednosti a to aj po finančnej stránke. Bez už zmienených nečakaných vydaní. Ale aby sme nehovorili len hypoteticky, nechajte si u Heartz Lease vyhotoviť nezáväznú kalkuláciu operatívneho lízingu. Stačí vyplniť jednouchý online dotazník a zanedlho dostanete naspäť kalkuláciu. Ešte pred tým si samozrejme zvoľte značku, model a výbavu automobilu, o aký máte záujem.

 

Pre koho sa operatívny lízing hodí?

Vedľa firiem, ktoré vďaka operatívnemu lízingu znižujú svoje okamžité náklady a šetria súčasne za náročnú správu vozového parku, je to stále častejšie privátna sféra. Každému, kto sa chce radšej venovať rodine či svojim záľubám, miesto toho, aby sa neustále musel starať o svoje auto, je možné operatívny lízing doporučiť. Ideálny je aj pre ženy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Náš vzťah k autu sa mení – častejšie chceme nové a preferujeme bezúdržbovosť, 7.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *