Najnovšie trendy v modernom bývaní

V dnešnej uponáhľanej dobe máme čoraz menej času na rôzne sezónne dekorácie a preto sa čoraz častejšie tvoria dekoratívne kusy a dizajnové prvky, ktoré zostanú trendy po celý rok. Pozrime sa, ktoré sú najnovšie trendy v modernom bývaní tento rok.

 

Dajte na svoj vlastný štýl

Stále viac sa stáva osobný štýl lepšou voľbou ako priemyselne definovaný parameter v moderných domácnostiach. V domácnostiach sa čoraz častejšie objavujú rozšírené izby, aby sa vytvoril osobný vzhľad, ktorý spája dva alebo tri nepravdepodobné individuálne štýly. Eklektické a etnické alebo ošúchané elegantné a moderné – vytvorte si vlastnú zábavnú fúziu.

 

Udržateľný dizajn

Celá generácia sa už obracia k ekologickejšiemu, čistejšiemu a životnému prostrediu šetrnejšiemu štýlu, bez ohľadu na to, či sa rozhodnú hlasne sa vyjadriť k dôležitejším otázkam, ako je globálne otepľovanie alebo nie. Nič nevyhadzujte aj keď to už nepotrebujete, všetko vo vašom dome totiž viete prerobiť v nový nábytok s malou kreativitou v štýle DIY. Nemusíte ani míňať veľké peniaze, na čistenie pomôže fľaša alkoholického nápoja, ktorú máte otvorenú kdesi v skrini. Na maľovanie použite zvyšky farieb, ktoré sa vám už dlhšie povaľujú v pivnici.

 

Výber organických dekorácií

Existuje veľa spôsobov, ako môže byť váš dom prírodnejší a menej “plastický”. Môžete si do domu pridať úžasnú zelenú,  stenu do obývačky,  zaobstarať si stôl so živým okrajom alebo sa obrátiť na iné organické formy, aby ste vytvorili útulnú a príjemnú atmosféru. Je to všetko o “znižovaní, opätovnom použití a recyklovaní”, ale s pridaným zeleným nádychom.

 

Kuchyňa je dôležitá

Aj keď mnoho z nás v kuchyni nehostí svoje návštevy, je taktiež dôležitá. Trávime v nej veľa času pri príprave jedál pre seba, ale aj ďalších členov domácnosti. Ak v kuchyni vítate návštevy alebo sedávate pri šálke kávy, je to o to dôležitejšie. Začnite napríklad pri káve. Pekný kávovar môže výborne doplniť štýl vašej kuchyne. Desiatky rád ako vybrať najlepší kávovar vám v tom môžu pomôcť. Chcete kvalitnú šálku kávy ako z kaviarne, bez námahy a straty času pri zdĺhavej príprave? Zvoľte automatický kávovar. Taký retro kávovar môže byť zase užitočným pomocníkom a skvelým doplnkom kuchyne.

Modrá a ružová

Konečne nadišiel čas použitia pastelových a svetlejších odtieňov farieb ako ružová a modrá. Samozrejme, tí, ktorí hľadajú odvážnejšie možnosti, môžu vyskúšať jasnejšie formy oboch farieb alebo dokonca celkom iné, pastelové farby ako zelené, či žltá.

Nebojte sa skúšať, dajte na svoj štýl, recyklujte a buďte kreatívny. To vám zaručí jedinečnosť a eleganciu a zabezpečí, že budete mať najkrajšie vyzdobený dom široko ďaleko. Ak nakupujete cez internet, nezabúdajte na aktívne zľavové kupóny na zľavy. Na stránke kuponyzdarma.sk alebo zlavovy-kod.sk sú ich tisíce do stoviek obľúbených slovenských eshopov. Každá zľava je ihneď platná a môžete ju okamžite uplatniť pri vašom nákupe v obchode.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Najnovšie trendy v modernom bývaní, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *