Najlepší nábytok do vašej jedálne či kuchyne v tej najlepšej kvalite

Jedáleň alebo veľká kuchyňa je srdcom každej domácnosti. Veď tu sa schádzajú všetci členovia rodiny, aby si aspoň na chvíľu boli bližšie nad tanierom dobrého jedla. Celý priestor jedálenského kúta by mal pôsobiť harmonicky a stoly či stoličky by mali ponúknuť unavenému stravníkovi pohodlný odpočinok.

Čím začať, keď zariaďujete jedáleň alebo jedálenský kút?

Postupujte vždy od nábytku, ktorý sa najhoršie zháňa a kombinuje. V prípade jedálne sú to komfortné a zároveň skvele vyzerajúce stoličky. Výroba naozaj kvalitnej a dobre navrhnutej stoličky vyžaduje starostlivú súhru hneď niekoľkých výrobných postupov a techník. Z dobre vybranej stoličky nebudete chcieť vstať ani po trojhodinovom obede o niekoľkých chodoch. Prečo sa presúvať s hrnčekom kávy do obývačky, keď sedenie pri stole je tak príjemné?

Kvalitnú jedálenskú stoličku spoznáte podľa niekoľkých jednoduchých parametrov. Základom je dostatočne široký a hlboký sedák, ktorý príliš netlačí na sedacie partie a samozrejme vhodne zaoblená opierka chrbta poskytujúca oporu aj tým najunavenejším svalom. Vyberať môžete zo stoličiek celočalúnených, celodrevených alebo kombinovaných. Pozornosť venujte aj moderným dizajnom, ktoré dokážu príjemne odľahčiť inak veľmi robustnú hmotu jedálenských stolov.

50388738974bb8f2369f09ccf9d840c4-1200x999

Jednotný štýl pre duševnú pohodu

Celistvo harmonicky vyzerajúci priestor pôsobí doslova ako balzam na nervy. Zvolené stoličky preto citlivo nakombinujte s ďalším nábytkom, najmä so stolom a úložnými skrinkami. Už dávno neplatí, že všetky stoličky stojace okolo jedného stola musia byť rovnaké. Veľmi dobre pôsobia napríklad štyri klasické drevené stoličky doplnené dvomi stoličkami s podrúčkou (skvelé napríklad pre starých rodičov).

Neviete si rady? Inšpirujte si už dostupnými jedálenskými zostavami alebo si priamo vyberte tú najkrajšiu a najštýlovejšiu. Jedálenský zostavy z e-shopu www.nejlepsi-nabytek.cz sú dokonale zladené a potešia priaznivcov moderného a tradičného dizajnu. Sú fotené v skutočných priestoroch (žiadne počítačové animácie), takže vám dovolia urobiť si reálnu predstavu o ich skutočnom vzhľade. Na všetky jedálenské zostavy navyše platí akcia Doprava zdarma, ktorá je príjemným bonusom pre všetkých spokojných zákazníkov.

3b73a5e154a0e17f5a404a6f2a463fbc-1200x999

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *