Najlepší burger v Bratislave!

V roku 1802 vznikol pojem „hamburger“, ktorý označoval predovšetkým plátok slaného hovädzieho mäsa. O 83 rokov neskôr vložil tento plátok hovädziny medzi dva kúsky chleba – Charles Nagreen, pričom sa už vtedy stal hamburger medzi ľuďmi veľmi obľúbený. Išlo o veľmi jednoduché a hlavne rýchle jedlo, čo je tiež jedným z dôvodov, prečo už v tej dobe išlo o jedno z najbežnejších jedál. Dnes patrí podobne ako aj pizza, medzi najobľúbenejšie jedlá na svete a niet sa čomu čudovať.

 

Kvalitné mäso, čerstvá zelenina

Hamburger pozná naozaj každý z nás, veď kto by ho nemiloval? Kúsok šťavnatého hovädzieho či kuracieho mäsa v žemli, s obloženou čerstvou zeleninou a vynikajúcim dresingom. Uznajte sami, že niet nad chutnejšie a rýchlejšie jedlo, ktoré si môžete dopriať počas celého dňa. Spočiatku sa do hamburgerov dávali opečené párky, no postupom času sa tento recept o niečo vylepšil a párky nahradili tenkou, no zato úžasne chutnou plackou z mäsa, ktorej neodolá naozaj nikto! Burgre si môžete v dnešnej dobe kúpiť už asi všade, no nájsť donášku jedla, ktorá vám pripraví burger z kvalitného mäsa, čerstvej zeleniny a chrumkavej žemle, môže byť naozaj problém! V našom hlavnom meste nájdete rozvoz burger Bratislava, ktorý je predsa len v niečom iný ako sú ostatné donáškové služby. King of Pizza vám ponúka tie najlepšie pizze, burgre, wrapy či šaláty aké ste kedy jedli! Používame len kvalitné suroviny, ktoré vás presvedčia, že ste sa rozhodli správne. Neplaťte zbytočné peniaze za nekvalitné mäso, ktoré bohužiaľ nájdete v niektorých fast-foodoch. Doprajte si výdatný obed či večeru a vyberte si z našej ponuky, ktorá je naozaj bohatá! Uprednostňujete kvalitné hovädzie mäso alebo dávate radšej prednosť kuracine? Milujete plátok syru, ktorý sa roztápa na čerstvo pripravenom mäsku alebo volské oko, ktoré dokonale dopĺňa chuť vášho burgru? Na výber máte i zo širokej ponuky wrapov či šalátov, ktoré sú podobne ako aj burgre pripravené z tých najčerstvejších ingrediencií.

 

Rýchle dodanie vašej objednávky

Medzi naše prednosti patrí nielen kvalitné jedlo, ale i rýchlosť dodania od uskutočnenia vašej objednávky. Pokiaľ aj vás otravuje dlhé čakanie na jedlo, zmeňte to! Pokiaľ klientovi povieme, že dovoz objednávky stihneme do 40 minút, spravíme všetko pre to, aby sme náš sľub dodržali a skutočne jedlo doviezli v čo najkratšom čase. Spokojnosť zákazníkov, priateľský personál či výhodne ceny vás presvedčia, že lepšie ste si už ani vybrať nemohli.

Lokality, kam vám vaše jedlo zdarma dovezieme sú Vajnory, Rača, Vinohrady, Nové Mesto, Ružinov, Trnávka, Chorvátsky Grob, Čierna Voda, Ivanka pri Dunaji, ale i letisko. Pokiaľ nebývate v jednej z týchto lokalít, nevadí! My vám vašu donášku privezieme i na iné miesto, a to bez akýchkoľvek problémov. Tak čo poviete, aj vy vyskúšate najlepšiu bratislavskú donášku jedla – King of Pizza?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Najlepší burger v Bratislave!, 8.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *