Nájdite príčinu Vašich zdravotných problémov pomocou terapie

Čím ďalej viac ľudí trápia opakujúce sa zdravotné problémy, s ktorými si už ani lekári nevedia rady. Väčšina z nich ani netuší, že majú svoj pôvod v nedoriešených traumách z detstva, v potláčaných emóciách atp. V týchto prípadoch dokáže zázraky prirodzená liečba, vďaka ktorej sú zistené príčiny zdravotných problémov a telo sa potom môže uzdraviť raz a navždy.

Všetko, čo sa nám v živote deje, sa ukladá do nášho podvedomia. Veľmi často sa dokonca stáva, že traumy, ktoré sme prežili, nás poznamenajú na celý život. Žijeme s nimi ďalej a trápia nás neustále sa opakujúce choroby bez toho, aby sme si uvedomili ich príčinu.

Trápi vás depresia, neustále problémy s nadváhou, bolesti hlavy, alergie, intolerancia a ďalšie? Potom je možné, že aj u vás majú vaše problémy psychosomatický pôvod. Vďaka terapii je možné nájsť príčiny vašich problémov, ktoré sú uložené vo vašom podvedomí.

Terapeut a odborný poradca Radovan Babic pomáha svojim klientom nájsť príčinu ich problémov na diaľku. Terapie prebiehajú po telefóne, čo je hlavne pre ľudí, ktorí nemajú čas jazdiť za terapeutmi a lekármi, ideálnym variantom. Cieľom je, aby sa ľudia po každom telefonickom rozhovore cítili lepšie. Po zistení príčiny problému sa v tele naštartujú metamorfózy, ktoré telo postupne uzdravujú.

Pán Radovan už touto cestou pomohol mnohým klientom úplne sa zbaviť problémov ako sú napríklad problémy so spánkom, fóbie, depresie, bolesti hlavy, ďalekozrakosť, krátkozrakosť, problémy s váhou, alergie, intolerancia a ďalšie.

Terapia na diaľku môže byť aplikovaná aj na zvieratá s takmer akýmkoľvek problémom. Pomôcť môže tiež s riešením problémov v partnerských vzťahoch.

Zaujíma vás možnosť komplexné terapie na diaľku? Viac informácií nájdete na www.bioliecba.eu.

Zaujíma Vás možnosť terapie? Chcete sa svojich problémov zbaviť natrvalo? Viac informácií nájdete na www.bioliecba.eu.

 

Foto zdroj: ©Bioliečba.eu, 2018 – až po súčasnosť

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Nájdite príčinu Vašich zdravotných problémov pomocou terapie, 9.0 out of 10 based on 2 ratings

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *