Muži, ani vy nezabúdajte na doplnky!

Všetci sme jednotlivci, a preto by sme všetci mali kultivovať svoj vlastný osobný štýl, ktorý projektuje do vonkajšieho sveta, kto vlastne sme. Doplnky sú najjednoduchším spôsobom ako môžete dostať svoj outfit na ďalšiu úroveň. Najlepším príkladom  sú elegantné pánske hodinky. Klasické hodinky s kovovým povrchom vám dodávajú jemný vzhľad, zatiaľ čo vkusne pripravená kravata umožňuje vyjsť vašej osobnosti  najavo bez toho, aby ste museli povedať čo i len slovo. Typické predmety, ako sú napríklad manžetové gombíky, vyzdvihnú eleganciu každej košele. K doplnkom patrí aj peňaženka, ktorá je viac než len módnym kúskom. Uschovávate si v nej peniaze a dôležité doklady. Topánky sú naďalej skvelými spoločníkmi na cestách, nech už idete kamkoľvek . Nezabúdajte ani na ponožky. Majú vplyv na spôsob, akým vaše topánky vyzerajú, čo môže ovplyvniť celý váš vzhľad.

Ale aj pri doplnkoch môžete ľahko zísť z cesty, a ak ich nebudete nosiť správne, môžete vyzerať nedbanlivo alebo nevkusne. Existuje niekoľko tipov, ktoré treba zvážiť pri výbere doplnkov. Je dobré, aby ste si boli vedomí týchto pravidiel a potom sa na základe nich aktívne rozhodnete, čo spravíte s týmito informáciami.

 

Prispôsobte opasok vašim topánkam

Toto je klasické pravidlo, ktoré už určite poznáte. Koža by mala vždy zodpovedať koži, takže ak sú vaše topánky hnedé, váš opasok by mal byť teoreticky tiež hnedý. Stavením na jednu farbu, pokiaľ ide o doplnky, môžete vyzerať sofistikovane a elegantne.

 

Farby vyberajte opatrne

Nie je divu, že farby, ktoré nosíte, môžu hovoriť o vašej osobnosti. Pokiaľ idete do práce alebo na pracovnú schôdzku, stavte skôr na tmavšie odtiene. Veľmi obľúbenými farbami sú čierna, sivá, tmavomodrá a hnedá. Na bežný čas môžete zvoliť jasnejšie farby. Tašky na notebooky pre pánov sú zväčša vyhotovované tiež v tmavších alebo neutrálnych odtieňoch, vďaka čomu sa hodia ku každému outfitu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Muži, ani vy nezabúdajte na doplnky!, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *