Modestia tipy do plnoštíhleho šatníka

Tápate v pravidlách, ktoré vám dovolia zostaviť si skutočne slušivý šatník prakticky v akejkoľvek veľkosti? Zaujíma vás, podľa akého kľúča vyberajú strihy profesionálni návrhári? Ukážeme vám všetko pod taktovkou českej módnej značky Modestia.

Vhodné strihy a materiály – to sú skúšobný kameň šitia pre moletky. Príliš voľné oblečenie totiž viac ukáže ako schová a navyše pridá kilá. Výhodné sú skôr strihy zdôrazňujúce postavu, ktoré nie príliš tesne priliehajú na telo. Látka, z ktorej je oblečenie ušité, potom musí dobre držať tvar. Odporúčajú sa predovšetkým ťažšie a pevnejšie látky s podielom pružnej zložky. Ťažšia látka lepšie skryje nedostatky postavy a ako bonus sa aj menej krčí. Zvlášť šaty koktejlového strihu a saká vyžadujú naozaj precízne držanie tvaru, čo vám presne tieto látky zaručia.

 

Modestia – obchod plný inšpirácie

Chcete sa pozrieť, ako táto poučka vyzerá v praxi? Navštívte e-shop Modestia. Oblečenie tú predvádzajú skutočné ženy so skutočne plnoštíhlou postavou – žiadne štíhle slečinky, ktorým by v nadsádzke pristal aj vrece od zemiakov. Kvalita použitých materiálov je tu vidieť na každom kroku.

Zamilujte si tie správne písmená

Návrhári od Modestie doslova zbožňujú písmená A a V. Písmeno A značí áčkové strihy, ktoré zvýraznia poprsie a zároveň zakryjú väčšie boky a bruško. Písmeno V potom patrí výstrihom, ktorých tvar postavu opticky predlžuje. Ale zďaleka nejde o univerzálnej mantru baculiek, preto v ponuke oblečenia nájdete aj mnohé ďalšie strihy, z ktorých určite niektoré z nich budú slušať práve vám.

A rovnako starostlivo vyberajte aj sukne. Samozrejme tie dlhé rozviate vám príliš dobrú službu neurobia. Vyberajte tie s dĺžkou po kolená. Ak patrí vaša postava k tým, ktoré nemajú problém so širokým stehnami a bokmi, budú sa vám hodiť klasické sukne úzkeho strihu. V opačnom prípade siahnite skôr po voľnejšom kúsku, alebo po sukni áčkového strihu z pevnej látky.

V e-shope Modestia.cz je k dostaniu veľké množstvo modelov sukní, šiat, blúzok, sák, boleriek a ďalších elegantných kúskov v príjemnej palete farieb, ktoré váš šatník naozaj prežiaria. Vyberiete si oblečenie pre každú príležitosť a vždy v správnej veľkosti. Budete iste prekvapené ich pestrosťou a nápaditosťou.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *