Moc dizajnu a reklamy

Design zohráva obrovskú úlohu pri mnohých rozhodnutiach spotrebiteľov. Dizajn vyvoláva emócie – a emócie robia rozhodnutia.

Výkonný obraz dokáže vyvolať emócie a sprostredkovať ďalšie myslenie, a to všetko prostredníctvom rozprávania príbehu. Buď to zachytáva moment alebo jedinečný zážitok, vizuálne umenie má schopnosť ovplyvňovať.

Skvelý dizajn je stále viac jedným z hlavných determinantov silnej značky alebo produktu. Dizajn pomáha značke stať sa výnimočnou, pričom vytvára trvalý dojem na čoraz ťažšie zapájanie zákazníkov, ktorí ju odmeňujú v pokladni.

 

Oku lahodiace dielo

Ako prezentujete svoju spoločnosť svetu? Dizajn je výkonný nástroj, ktorý vám pomôže prispôsobiť váš obraz a komunikovať s ostatnými a dať im vedieť, kto ste, podať im informácie o kvalite vašej služby, produkte a povie im, čo robíte. Pomáha vám to odlíšiť sa od konkurencie a zvyšuje profesionalitu. Návrh by mal odrážať podstatu spoločnosti alebo produktu a odrážať hodnotu a osobnosť vašej organizácie. Obraz vašich reklám, produktov a správ musí zodpovedať osobnosti a imagu vašej organizácie. Preto ak rozbiehate novú firmu alebo predaj produktu, reklamná agentúra vám v tom môže pomôcť.

 

Čo nás vedie k nákupu určitého produktu?

Vo vysoko konkurenčnom trhu s malým rozdielom v ponuke je vizuálny vplyv často rozhodujúcim kľúčom k tomu, aký produkt alebo službu kupuje zákazník. Lepší dizajnový produkt pridáva hodnotu a túžbu, pretože 60-80% z toho dôvodu, prečo si kúpime konkrétny produkt, je založený na emóciách. Vnímate ako produkt vonia, ako chutí a v hre sú všetky zmysly, ktoré môžu pomôcť vytvoriť pre spotrebiteľa úplnú skúsenosť a zohráva významnú úlohu v skúsenostiach s dizajnom. Design manual vám pomôže získať zákazníka na svoju stranu.

Konzistentný, vysokokvalitný dizajn si nielen ponecháva klientov, ale priťahuje ich. Spoľahlivé a atraktívne výbery dizajnu prinášajú pocit dôvery vo vašu spoločnosť, pretože vaša vizuálna schéma zostáva lojálna k vašej trhovej identite, tak aj vaša oddanosť vysokej kvalite služieb.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *