Matrac od odborníka a českého výrobcu – Grossmann matrace

Základom úspešného dňa je kvalitný spánok. A preto, aby sa telo dobre zregenovalo a odpočinulo si cez noc, je potrebné spať na kvalitnom matraci. Potrebujete si už zaobstarať nový matrac? Tak neváhajte a urobte tak u odborníka matracov na českom trhu, ktorý je známy svojou kvalitou a bezkonkurenčnými cenami. Reč je o spoločnosti Grossmann matrace, ktorý je na trhu skoro 20 rokov a dnes patrí medzi najväčších českých výrobcov a predajcov matracov. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu zdravotných matracov všetkých rozmerov, chráničov matracov, anatomických vankúšov, lamelových roštov, spálňového nábytku z masívu a ďalších produktov pre zdravý spánok. Svoj sortiment dodáva spoločnosť nielen v rámci Českej republiky, ale aj do zahraničia, do domácností, ale aj do hotelov či penziónov a ďalších zariadení.

Matrac si môžete vyberať v pohodlí svojho domova na eshope Grossmann matrace. Alebo môžete využiť showroomy, ktoré nájdete v Opave, Ostrave, Brne, Prahe a Pardubiciach. U kamenných predajní je tá výhoda, že každý matrac si môžete vyskúšať a poradíte sa s kvalifikovaným personálom.

1

Grossmann matrace vyrába všetky druhy zdravotných matracov, antibakteriálne, latexové, PUR a sendvičové, matrace zo studenej peny, pružinové, viscoelastické a detské matrace. Matrac vám výrobca zhotoví aj na mieru a bez príplatku.

Antibakteriálne matrace sú vyrábané z certifikovanej peny SANITIZED, ktorá zabraňuje tvorbe baktérií, roztočov a ďalších mikroorganizmov. Antibakteriálny matrac  Klaudia na fotografii je z kombinácie nemeckej peny Carpenter a Sanitized.

2Na výrobu latexových matracov spoločnosť používa 100% prírodný latex. Matrace z prírodného latexu sa výborne prispôsobujú tvaru tela, sú ideálne pre polohovacie rošty a majú dlhú životnosť. Xena je zo 100% latexu kombinovaná so špeciálnym materiálom Biotex, čo je materiál s vysokým podielom ovčej vlny.

3PUR sendvičové a viscoelastické matrace obsahujú kvalitné PUR peny alebo značkové nemecké studené  peny Eurofoam a Carpenter. Na fotografii sendvičový matrac Vanda PUR.

4Na výrobu pružinových matracov spoločnosť Grossmann využíva špičkové pružiny Bonell a taštičkové pružiny, ktoré sa radia medzi najlepšie na trhu. Taštičkové matrace majú kvalitné ortopedické vlastnosti, ich jadro obsahuje až 500 samostatných pružín, ktoré zaisťujú optimálne rozloženie hmotnosti tela. Na fotografii taštičkový matrac Tamara PUR.

5

Detské matrace sú špeciálne vyvinuté, pri spánku poskytujú optimálnu podporu celého tela a ideálny vývoj chrbtice detí.

Všetky matrace majú poťah, ktorý možno ľahko zložiť a je prateľný. Poťahy sú vyrobené z kvalitných látok Aloe Vera, Silver Protect, Tencel a ďalšie od zahraničných výrobcov.

U matracov od českého výrobcu  Grossmann matrace máte záruku nízkych cien a vysokej kvality. Iste si vyberie každý. Ak vás tieto matrace zaujali alebo pre kompletnú ponuku matracov zavítajte do eshopu Grossmann matrace. Alebo navštívte niektorú z predajní. Iste neurobíte chybu.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *