Luxusné ubytovanie v centre Krkonôš na skok od ich najnovších atrakcií

Chodník korunami stromov prilákal tohto roku do Krkonôš rekordný počet návštevníkov. Kochať sa krásnymi výhľadmi môžete v lete aj v zime a ako bonus vás uvíta aj báječný suchý tobogán. „Na otočku“ však tento skvelý zážitok rozhodne nestihnete. Takže prečo nespojiť príjemné s užitočným a neužiť si výhľad do nedotknutej prírody so všetkým čo k tomu patrí ako súčasť plnohodnotnej dovolenky v Krakonošovom kráľovstve?

Chalupa Brusírna z dielne Martina Roubala stojí v Čiernom dole, len 4 kilometre od Cesty korunami stromov. Nič vám preto nezabráni doraziť k jej bránam spolu s otváracou dobou (podľa sezóny 9:30 až 10:00) a načerpať jedinečnú energiu práve sa prebúdzajúcej prírody v pokoji a súkromí.

 

Spojenie moderného a tradičného

Zatiaľ čo na chodníku oceníte nádheru prírody a urastených stromov týčiacich sa až k horizontu, chalupa Brusírna vám umožní obdivovať jedinečný um ľudským rúk, ktoré dokázali z obyčajného dreva vyčarovať niečo nevídané.

Dizajn tejto chalupy uctieva moderný a čistý štýl s veľkými oknami, kladúci dôraz práve na vyzdvihnutie krásy prírodných materiálov. Drevo s pôvabnou kresbou borovice douglasky v kombinácii so žulou, železom a sklom poteší oko každého milovníka estetiky.

Užite si svoj pobyt so všetkým čo k tomu patrí!

Ale nie je to len nevšedný štýl ubytovania, ktorý vám chceme odporučiť. Štvorlôžkové apartmány či dvojlôžkové izby ponúkajú svojim hosťom aj ďalšie benefity. Večer tak môžete prerelaxovať v útulnej vínnej pivničke alebo si vychutnať súkromné wellness vo vonkajšom kúpacom sude. V lete aj v zime oceníte plne funkčné kachle, v ktorých si zakúrite aj uvaríte v kompletne zariadenej kuchyni vrátane kávovaru.

Chutnou čerešničkou na oddychovej torte je potom vonkajší gril a starostlivo navrhnutá a opatrovaná záhrada, ktorá sa stane vašou malou oázou pokoja uprostred ruchu a zhonu Čierneho dolu. Čo viac si od svojho luxusného ubytovania v centre Krkonôš ešte priať?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *