Letná sezóna pod ochranou krkonošských hôr

Predstavme si dovolenku v Krkonošiach z trochu iného uhla pohľadu. Na malý moment zabudnite na zasnežené kopce a ohromné ​​zástupy ľudí tvoriace sa pred vstupom na vlek. Letná sezóna už pozvoľna otvára svoju hlavnú bránu, za ktorou vás čakajú radostné chvíle so svojimi priateľmi a rodinou. Každým rokom sa ľudia z neznalosti tuzemského kraja uchyľujú k plážovému spôsobu relaxácie.

A čo keď vám prezradíme, že existuje miesto, ktoré svojou originalitou dokáže nielen prekvapiť, ale aj presvedčiť o svojej nadradenosti. Jedno také miesto sa nachádza na svahu Černej hory asi päť minút jazdy autom od obľúbeného skiareálu Černý důl. Hlboko v lesoch je skrytá pred zrakmi okolitých turistov a predsa na dosah ruky. Panenská príroda obohatená o typický zvuk pretekajúceho potoka, taká je drevenica Šípková.

Drevenica Šípková v lete i zime

V tunajšej lokalite vôbec nezáleží na tom, aké je práve ročné obdobie. Na jar sa okolo drevenice vystavuje na obdiv regeneračná sila prírodného cyklu. Zimný spánok pozvoľna ukončuje svoju pôsobnosť a temným hvizdom sa rozliehajú prvé výkriky živých tvorov.

V lete je tu k dispozícii osviežujúci vonkajší bazén a sedenie pod holým nebom, ktoré je ako stvorené na opekanie lahodných pokrmov. Tunajšia lokalita je prispôsobená k návšteve po celý rok. Vyskúšajte si bývanie našich babičiek v moderne poňatom retro štýle. Budete prekvapení detailným spracovaním interiérového konceptu.

 

Drevenica Šípková pre skutočných fajnšmekrov

Interiér drevenice Šípkové je prispôsobený do slohu minulého až predminulého storočia. Práve z týchto dôvodov sa môžete tešiť na nezabudnuteľné chvíle pre dnešnú spoločnosť v netradičných priestoroch precízne zladenej chalupy. Pôsobivú atmosféru si nemožno nevšimnúť. Vyskúšajte si spánok za pecou alebo kúpeľ v unikátnej drevenej vani v podkroví. Drevenica Šípková je veľkým dôvodom, prečo sa do týchto hôr vrátiť.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *