Kúzlo neviditeľného lepenia v dizajne

Máte niekedy pocit, keď sa hľadíte na dizajnovú úchytku na skrinke vo vašej kuchyni, že skôr levituje a vôbec nerozumiete, akým spôsobom je na priehľadných dvierkach prichytená? Možno si myslíte, že je to len nejaký trik, ale mýlite sa. Vďaka moderným krištáľovo čírym lepidlám môžu byť dnešné dizajnové priehľadné materiály spojené bez toho, aby bol ich spoj viditeľný. Priehľadné materiály, medzi ktoré môžeme zaradiť sklo či plast majú v modernom byte svoje nezastupiteľné miesto. Do priestoru vnášajú vzdušnosť a ľahkosť.

Krása priehľadných materiálov spočíva v ich čistote. Preto dbajte pri opravách či inštalácii, aby ste pracovali s takými pomocníkmi, ktorí si zachovajú krištáľovú čírosť. K nim patrí aj montážne lepidlo Pattex ONE FOR ALL CRYSTAL, ktoré je určené práve na lepenie priehľadných materiálov. Dokáže vytvoriť úplne neviditeľný spoj, ktorý voľným okom ani nezbadáte. Na rozdiel od iných transparentných lepidiel, ktoré po čase chytajú nádych do modra či zelena, Pattex ONE FOR ALL CRYSTAL zostává stále krištáľovo priehľadné a vďaka tomu je aj po dlhšej  dobe neviditeľné. Okrem toho má silnú lepiacu silu a možno ho použiť  aj na lepenie vo vlhkom prostredí. Doposiaľ bolo toto lepidlo k dispozícii v kartuši. Ak nie je potrebné, aby ste lepili väčšie plochy, je vhodné použiť menšie balenie, napr. novinku – balenie v tube. Jeho aplikácia je skutočne jednoduchá. Nemusíte použiť montážnu pištoľ a tak je nanášanie ľahšie a rýchlejšie.  

Zlepí nielen priehľadné materiály, ale aj ich kombinácie. Bolo vyvinuté na lepenie priehľadných obkladov na stene v kúpeľni alebo v kuchyni, ale bez obáv ním prilepíte  priehľadné úchyty či háčiky, výnimkou nie sú ani pánty na sklenené dvierka alebo prasknutý nábytok či ukotvenie priehľadnej poličky. Vzhľadom na to, že je lepidlo krištáľovo číre, neruší dizajn priehľadných vecí.

www.pattex.sk

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *