Kuchyne na mieru plnia sny o dokonalom bývaní

Srdcom bytu, ale aj rodinného domu, je kuchyňa. Trávime v nej veľa času, či už chceme, alebo musíme. Aby nás varenie či pečenie bavilo, potrebujeme mať kuchyňu podľa vlastných predstáv.

Nová kuchyňa nie je vôbec lacná záležitosť. Patrí medzi najväčšie investície pokiaľ ide o zariaďovanie či rekonštrukciu. Preto sa neoplatí pristupovať na kompromisy. Neprispôsobujte sa vy hotovým kuchynským linkám. Kuchyne na mieru sa naopak prispôsobia vám a splnia vaše priania.

V dnešnej dobe je kuchyňa často súčasťou otvoreného obytného priestoru. Kuchyňa tak nie je samostatným kusom nábytku. Musí perfektne ladiť s jedálňou aj s obývacou izbou, často dokonca aj s predsieňou. Len kuchyňa na mieru dokáže skutočne využiť priestor, ktorý pre ňu máme vyčlenený, a to do posledného milimetru. Nezostávajú nám tak nevyužité miesta, ktoré sa nedajú využiť, ale ani upratať.

 

Kuchyne na mieru sa vedia prispôsobiť každej našej špecifickej potrebe

Stačí dobre premýšľať nad vlastnými zvykmi v kuchyni a nechať si podľa nich pripraviť návrh kuchyne. Spotrebiče, ktoré denne používame, môžu mať svoje miesto tak, aby boli vždy po ruke. Každý hrniec, pekáč, tanier či rôzne kuchynské náčinie dokáže nájsť v novej dobre navrhnutej linke svoje miesto. Len s kuchyňou na mieru si dokážeme svoje sny o kuchyni splniť na 100 %.

 

Kuchyne s ostrovčekom sú veľkým hitom

Moderným hitom sú kuchyne s ostrovčekom. Trend sme prevzali z obrovských kuchýň, ale prekvapivo sú veľmi praktické aj do menších bytov. Ostrovček je totiž veľmi variabilný priestor, ktorý môže nahradiť jedálenský stôl, poslúži ako domáci bar, vhodný je ako rozšírenie priestoru kuchyne na väčšie kulinárske práce, alebo nám naopak uvoľní pracovnú dosku na linke vďaka tomu, že na ostrovček umiestnime dres, alebo varnú platňu.

 

Kuchyne Prunus Bratislava

Túžite po kuchyni na mieru? Bratislavské kuchynské štúdio Prunus dokáže premeniť aj vaše priania na dokonalú kuchyňu. Kuchynské linky dodáva v prémiovej kvalite. Kuchyňu môžete dizajnom prispôsobiť okoliu a sami si vyberiete, či chcete moderný, vidiecky, alebo luxusný štýl. K akémukoľvek z nich dokáže firma pridať nadčasovosť a praktické vybavenie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Kuchyne na mieru plnia sny o dokonalom bývaní, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *