Kde objednať kvalitní službu. Čistenie a tepovanie kobercov Košice

Rada by som chcela verejne pochváliť firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., ktorá nám tento rok prišla vyčistiť koberce v našom domove pre seniorov. Koberce boli ošľapané, umastené, samé omrvinky a celkovo pôsobili zašle.

Zamestnanci tejto vyššie uvedenej firmy sú veľmi príjemní ľudia a snažili sa vyhovieť všetkým našim aj seniorským požiadavkám. Veľmi slušne a pekne sa správali k našim seniorom. V každom byte je v izbe koberec, na ktorom naši nájomníci majú postele a rôzny nábytok. Bolo potrebné koberce vyčistiť a vydezinfikovať aj pod nábytkom. Zamestnanci firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. veľmi ochotne všetok nábytok presúvali, koberec pod ním vyčistili, vydezinfikovali, vysali do sucha a dali zase všetko na svoje miesto. Seniori mohli pracovníkmi firmy bez obáv nechať samotné na izbách a pritom sa nebáť o svoj “majetoček”. Zároveň, ale sledovali všetko dianie z diaľky. Títo ľudia už lipnú na všetkom. Tým chcem zdôrazniť poctivé správanie všetkých pracovníkov firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. ..

Ich metóda strojové čistenie kobercov je výborná a všetky koberce sú teraz v našom domove čisté, prevoňané, žiariace farbami a dezinfikované. Pracovali rýchlo a pritom veľmi starostlivo. Zároveň reagovali vždy ochotne na všetky zvedavé otázky od našich seniorov. Musím spomenúť aj ľudský prístup zamestnancov tejto firmy k našim seniorom. Počas práce si príjemne rozprávali s našimi seniormi a pritom im práca išla skvele, presne a veselo od ruky. A naopak zase seniori sa zaujímali o všetko, čo sa dialo v ich izbách. Zamestnanci vyššie uvedené firmy pracovali takmer bez prestávky. Za ponúknuté občerstvenie medzi prácu pekne poďakovali a ďalej pracovali.

Radi využijeme ich službu strojové čistenie kobercov Košice aj v nasledujúcom roku. Dozvedela som sa ešte, že čistí aj okná, parapety, žalúzie aj všetko ostatné presklenné. Iste využijeme aj tejto služby v budúcnosti. A iste sa teším na ďalšie stretnutie so skvelými ľuďmi.

Špecializovaná firma na hĺbkové čistenie a tepovanie kobercov Košice

Chcete oživiť vzhľad vášho koberca, chcete aby vyzeral ako nový? S tým vám môže pomôcť špecializovaná firma A SERVIS LIPKA s. r. o., ktorá vykonáva hĺbkové, strojové čistenie kobercov a má viac ako 20-ročnú prax v odbore.

Strojové čistenie odporúčame z dôvodu, že váš koberec bude vyčistený hĺbkovo, chemicky, dezinfekčne a zbavený všetkých nežiaducich pachov a roztočov. Čistenie vykonávame značkovým kotúčovým strojom s rotačnými kefami, veľmi kvalitnou a účinnou čistiacou chémiou Bosch RTS a vysoko výkonným 3-motorovým vysávačom.

Veľké množstvo firiem aplikuje metódu extrakčnú, ale tú zásadne neodporúčame, pretože nevyčistí koberec dokonale. Tento spôsob čistenia sa nám neosvedčil. V minulosti sme extrakčnú metódu používali, ale čoskoro sme ju zavrhli, a to z dôvodu, že po vyčistení koberca sa výsledok nepáčil našim zákazníkom ani nám. V niektorých prípadoch sa stáva, že na koberci zostávajú fľaky a musí sa vyčistiť znova. Preto čistenie vykonávame iba strojovo.

Páči sa vám náš postup? Neváhajte využite našich služieb. Kontaktujte nás telefonicky, alebo na emaile sekretariat3@a-servislipka.cz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *