Kašlite na tabletky – vyskúšajte overené metódy zväčšenia penisu

Určite to poznáte. Ak sa snažíte nájsť vhodnú metódu na zväčšenie penisu, z každej strany na vás “kričí” reklama o perfektných tabletkách, pri ktorých nebudete musieť robiť absolútne nič a ráno sa zobudíte so skvelým výsledkom. Všetci však vieme, že takto jednoducho to proste nefunguje.  Firmy sa v týchto prípadoch len snažia vytiahnuť peniaze z ľudí, ktorí by často krát pre zmenu spravili čokoľvek.

Tabletky nefungujú, tak čo potom?

Tabletky nefungujú, no pýtate sa, čo je najlepšie riešenie na zväčšenie penisu? Dobré výsledky ponúkajú rôzne takzvané “extendery”. V skratke to funguje tak, že si ho na istý čas nasadíte na penis a samotným natiahnutím sa postupne pohlavný úd zväčší. Samozrejme treba to opakovať pravidelne, výsledky sa nedostavia hneď a často krát to nie je príliš komfortné, no narozdiel od iných metód to má preukázateľné výsledky.

 

Podtlakový vs tyčkový spôsob uchytenia

Tyčkové extendery tvoria veľkú väčšinu momentálne dostupných produktov tohto druhu. Boli to vôbec prvé extendery, ktoré sa na trhu začali objavovať. Majú však aj svoje muchy – nemôžete ich nosiť v noci, nosenie nie je príliš pohodlné, dokonca môže byť až bolestivé.  Našťastie aj technológia v tejto oblasti napreduje a dostupné sú už aj extendery s podtlakovým uchytením. Nosiť je ich možné aj v noci, sú výrazne pohodlnejšie + ďalších mnoho výhod ako zväčšenie žaluďa, penisu aj v pokojnom stave či čiastočné narovnanie zakriveného údu.

 

Aký extender zvoliť?

Odporúčame Phallosan Forte – extender s dobrými výsledkami a ohlasmi. Ide o produkt s podtlakovým uchytením od nemeckého výrobcu, ktorý ma mimo iného aj preukázateľné výsledky. Pri vzorke 36 pacientov priemerne zväčšil penis pri erekcii o 2,9 cm, čo je hodnota, ktorá poteší každého muža riešiaceho problémy malého penisu.

 

Nechcem používať extender, čo teda zvoliť?

Ak sú pre vás extendery príliš nepohodlné, objednajte si Xtrasize – prírodný preparát na zväčšenie penisu. Ide o prášok, ktorý spôsobuje prekrvenie pohlavného údu a komory sa pod pôsobením dlhodobého tlaku zväčšia. Penis “vyrastie”, no neočakávajte také výsledky ako je tomu pri extenderoch.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Kašlite na tabletky - vyskúšajte overené metódy zväčšenia penisu, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *