JEDINEČNÝ POMOCNÍK PRI KAŽDOM UPRATOVANÍ TYČOVÉ VYSÁVAČE GORENJE

Už vás nebaví zakaždým, keď vidíte smietku, vyťahovať veľký a ťažký vysávač? Potom zamestnajte na drobné upratovanie toho najlepšieho pomocníka z radov podlahových vysávačov Gorenje. Sú praktické, príručné, ľahké, ale napriek tomu nesmierne výkonné. A vyriešia za vás hneď niekoľko domácich upratovacích kríz.

Podlahové vysávače sú v dnešnej dobe určite jedny z najspoľahlivejších domácich pomocníkov pri rýchlom upratovaní. Majú typický štíhly pretiahnutý tvar, a pretože sú schopné stáť bez opory, sú tiež mimoriadne skladné, takže si ich môžete nechať pri ruke kdekoľvek tam, kde sú potrebné najviac. Modely od Gorenje SVC216FR, SVC144FBK, SVC144FW či SVC216FS sú navyše vyriešené aj dizajnovo, takže nie je potrebné ich ukrývať za dverami upratovacích miestností.

Ľahké ako pierko a nesmierne praktické

Ich obrovskou výhodou je samozrejme ľahkosť a skladnosť. Na hmotnosť tyče vysávača pri jeho výbere naozaj dbajte, pretože pri vysávaní totiž budete držať takmer celú váhu spotrebiča v ruke. Ideálne je, aby celková hmotnosť bola okolo 4 kg.

Pri kúpe sa tiež zamerajte na spôsob napájania a vyberte si taký prístroj, ktorý bude zodpovedať vašim nárokom. Tyčové vysávače totiž môžu byť napájané zo siete káblom alebo majú vnútorný akumulátor, ktorý je nutné dobíjať v základni. Praktickejší je určite prístroj, ktorý nemusíte zapínať do zásuvky, pretože si ho odnesiete kamkoľvek, avšak sieťové vysávače môžu mať vyšší výkon a nebudete limitovaní časom výdrže batérie. Modely od Gorenje však zvládnu na jedno nabitie až hodinu prevádzky, čo vám iste bude pri bežnom uprataní stačiť.

Zapojte ich do každej práce

Vysypaná múka na podlahe kuchyne, neprístupné úzke schody, zaprášené závesy, neporiadok vo vašom aute alebo chlpy od domácich maznáčikov na sedacej súprave, nič nie je pre tyčový vysávač problém. S prístrojmi od Gorenje sa ľahko manipuluje, navyše sa vďaka úzkemu nástavcu či odpojiteľnému ručnému vysávaču dostanete aj do priestorov, kam bežný vysávač nezájde.

Praktickosť tyčových vysávačov je v tomto ohľade skrátka neoceniteľná! A s objemom nádoby na odpad až 0,6 litra nie je nutné vysávač čistiť po každej práci.

 

V noci nabijete a vo dne pracujete

Tyčové vysávače od Gorenje potrebujú k plnému nabitiu iba šesť hodín zapojenia do základne. Navyše kedykoľvek prístroj počas dňa do základne postavíte, akumulátor sa bude dobíjať priebežne. Nehrozí teda, že by ste museli upratovanie odložiť, pretože nebude prístroj pripravený na použitie. Indikátor nabíjania batérie vás tiež upozorní, v akej fáze je potrebné vysávač dobiť, takže si môžete ľahko sledovať čas, po ktorý vám ešte prístroj vydrží slúžiť.

S tyčovými vysávačmi vám odpadne veľa starostí s bežným upratovaním, je preto na mieste, aby ste zvážili, či nenastal čas, kedy sa na neho konečne spoľahnúť!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *