Hľadáte kvalitného zubára? Máme pre vás tip!

Vŕtanie a trhanie zubov sú zákroky, ktoré nemá asi nikto rád. Položme si však otázku – nie je to náhodou tým, že máme zlého zubára? V modernej zubnej klinike totiž nemusí byť žiaden zákrok postrachom…

Starnutie populácie je viditeľné aj v zubných ambulanciách. Povedzme si na rovinu, väčšina dnešných zubárov je v preddôchodkovom veku, využívajú staršie nástroje a prístroje, no čo je hlavné, vďaka pokročilému veku a nedostatočnej výbave nedokážu svoju prácu odvádzať tak dobre, ako by sme chceli. Častokrát sa potom stretávame s rôznymi chybami pri zákrokoch, zbytočne bolestivých a komplikovaných spôsoboch ošetrenia, či inými nepríjemnosťami. Ak chodíte už niekoľko rokov k rovnakému zubárovi a vždy máte strach, čo nepríjemné opäť zažijete, asi prišiel najvhodnejší čas na zmenu. Život máte predsa len jeden a rovnako aj zuby. Nenechajte si ich pokaziť zlým zubárom!

 

Bezbolestné trhanie zubov

Obávané trhanie zubov môže byť úplne bezbolestné! Napríklad, v modernej klinike Ryant clinic. Trhanie zubov je bežný zákrok, ktorý sa musí vykonať z rôznych príčin – či už je to nadmieru poškodený zub, alebo patologické prerezávanie zuba. Zub je možné odstrániť chirurgicky alebo štandardným vytrhnutím, pričom oba zákroky sa na Ryant clinic vykonávajú v modernom prostredí v lokálnej anestéze. Počas zákroku vôbec nič necítite, nemáte sa tak čoho obávať. Vyškolení odborníci si naviac dajú záležať na tom, aby následná rekonvalescencia po zákroku trvala čo najkratšie.

 

Zubné náhrady od profesionálov

Keď už o zuby, alebo dokonca viac zubov, z rôznych príčin prídete, pravdepodobne vám bude záležať na kvalitných zubných náhradách. Nové zubné náhrady môžu vyzerať a fungovať skvele, prakticky na nerozoznanie od prirodzených zubov, dôležitá je však ich kvalitná inštalácia do ústnej dutiny. Aj v tomto prípade pomôžu profesionáli v Ryant clinic, ktorí poskytujú viacero možností zubných náhrad, z ktorých si môžete vybrať takú, ktorá vám bude najviac vyhovovať.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Hľadáte kvalitného zubára? Máme pre vás tip!, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *