Farebné koberce oživia obývací pokoj, detský izbu a dokonca aj kuchyňu

Uštedrite svojmu interiéru viac farby. Nemusíte maľovať, ani meniť nábytok. Naopak, zostaňte u príjemne neutrálnych odtieňov a farby dostaňte do interiéru pomocou farebných kobercov.

 

Obývaciu izbu oživí farebný koberec – nesnažte sa ho ukryť pod stolík

Či už si vyberieme moderný, alebo klasický koberec, v obývacej izbe ho máme tendenciu dávať väčšinou pod konferenčný stolík. A presne toto miesto je to najnevhodnejšie. Skúste to inak. Dajte ho naopak tam, kde máte voľný priestor na podlahe.

Zatiaľ čo pod stolíkom koberec takmer vôbec nevynikne a stane sa iba nevítaným lapačom nečistôt, na voľnom priestranstve miestnosti zažiaria jeho farby, pyšne sa ukáže vzor a stane sa miestom, kde si radi zacvičíme, natiahneme, alebo sa pohodlne vyvalíme napríklad s knihou. Nádherné exkluzívne koberce, aké predáva Diego, si presne takéto exponované miesto zaslúžia.

 

Koberec v kuchyni? Prekvapí vás jednoduchosťou svojej údržby

Moderným hitom sú štýlové farebné koberce do kuchyne. Zatiaľ čo sme ešte pred časom okolo linky podlahy len dláždili, dnes na ne pokladáme koberce. Dnes máme na výber veľa originálnych kobercov, ktoré majú podobu dlažby.

Myslíte si, že vo vašej kuchyni nevydrží koberec bez ujmy ani deň ? Budete prekvapení, čo kuchynské koberce vydržia. Sú odolné voči zašpineniu, dajú sa prať v práčke a samozrejme majú protišmykové prevedenie. A prečo sa snažiť do kuchyne, či dokonca priam až ku kuchynskej linke, dostať koberec ? Aby vám bolo teplo a mäkko na nohy, a hlavne aby vaša kuchyňa získala svieži šmrnc.

 

Detské koberce ako ideálne miesto pre hru

Koberce nesmú chýbať ani v detskej izbe. Príjemný koberec uprostred miestnosti sa stane miestom, kde sa deti hrajú, skáču, cvičia… preto práve centrom všetkej zábavy sa stane koberec, tak si dajte na jeho výbere skutočne záležať

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *