Erotické masáže – jak vsadit na správného koně?

Chcete zažít něco skutečně neopakovatelného? Hledáte tu nejlepší erotickou masáž, ale nevíte, jaká kritéria jsou důležitá? Když se budete řídit našimi radami, už nikdy nešlápnete vedle. Zaručeně.

Masáž doma nebo v salónu?

Nabídek na erotické masáže najdete na internetu hodně. Ale pokud jdete jenom po nízké ceně, nejspíš budete nepěkně zklamáni. Zamíříte-li na „domácí“ erotickou masáž k majitelce do bytu, můžete narazit na nepříjemná překvapení. Tady jsou ta, na něž si milovníci nevšedních zážitků nejčastěji stěžují:

  • nedodržení slíbeného času
  • srážka s dalším klientem v dveřích
  • vyrušení jiným obyvatelem bytu
  • hlasy sousedů z balkónu

Nic takového určitě při své erotické masáži zažít nechcete. Erotické salóny jsou v tomto ohledu mnohem intimnější a diskrétnější. Ale i tady je třeba vybírat.

 

Není salón jako salón

Pokud se na internetových stránkách zvoleného salónu setkáte s formulací říkající že: „Vyvrcholení během masáže není v ceně,“ případně narazíte na podivné ceníky účtující si poplatek i za čistý ručník, zařaďte okamžitě zpátečku. Dobrou restauraci prý poznáte podle kvality toalet, a v tomhle odvětví je to podobné.

Profesionálové si nic podobného zkrátka nedovolí. Naopak, jako bonus vám nabídnou ještě přehlídku masérek, ze kterých si můžete vybírat. Na místě se tedy určitě nedočkáte žádných nepříjemných překvapení.

Dle zkušeností ve svém okolí mohu doporučit erotické masáže Luxury, jejich nabídku naleznete zde: Erotické masáže Praha

 

Široká nabídka pro ještě lepší zážitky

Erotická masáž není jen jedna. Vždyť oblast sexuálního umění je široká, tak proč ji omezovat jen jednou škatulkou? Jděte proto tam, kde dostanete skutečně široký výběr. Mezi klasiku patří například tantra masáže s nezaměnitelnou atmosférou. Japonské nuru masáže prováděné celým tělem za pomoci extrémně kluzkého gelu jsou naopak horkou novinkou pro skutečné fajnšmejkry. Je jen na vás, čemu dáte přednost. Proto se rozhodně nenechte o možnost širokého výběru ničím připravit.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *