Elektrické a sonické zubné kefky – ideálny kozmetický elektro darček?

Vianoce sú za rohom a vy sa možno pozeráte po vhodných darčekoch pre vašich rodinných príslušníkov a priateľov. Veľmi zaujímavou voľbou môžu byť elektrické a sonické zubné kefky, ktoré potešia tak dospelých, ako aj malé deti!

Kozmetika a elektronika sú veľmi častými vianočnými darčekmi. Čo sa stane, keď sa tieto dve odvetvia pokúsite skombinovať dokopy? Vzniknú veľmi zaujímavé zariadenia, ako napríklad elektrické zubné kefky. Tie sú na trhu už nejaký ten rôčik, no počiatočný ošiaľ je okolo nich neustále. Mnohí ľudia vnímajú čistenie zubov elektrickou zubnou kefkou ako sci-fi, no takéto riešenie je nielenže štýlové a praktické, naviac aj veľmi účinné. Existuje viacero vedeckých štúdií, ktoré dokazujú, že čistenie zubov pomocou elektrickej zubnej kefky je niekoľkonásobne efektívnejšie, ako čistenie zubov tradičnou „manuálnou“ zubnou kefkou.

Elektrická zubná kefka je tak darčekom, ktorý zároveň poteší, no zároveň je veľmi prospešný. Darovať ju môžete dokonca aj malým deťom.

 

Technológia, ktorá poteší rodičov

Na trhu totiž nájdete zubnú kefku Philips Sonicare, ktorej vývojári si dali záležať na tom, aby bola pre deti nielen vhodná, ale naviac ich motivovala k pravidelnému umývaniu zubov. Kefka je vybavená Bluetooth technológiou, prostredníctvom ktorej sa dá spárovať s mobilným telefónom. Dieťa môže v príslušnej aplikácii sledovať svoje umývanie zubov, naučiť sa nové techniky a získavať virtuálne odmeny.

Samozrejme, elektrické zubné kefky od popredných výrobcov, predovšetkým firmy Philips a Oral B, sú najmä o funkčnosti. Prepracovaná technológia vibrácií a pohybov kefky zaisťuje dokonalé vyčistenie zubov a medzizubných priestorov. Ak plánujete elektrickú zubnú kefku darovať ako vianočný darček, odporúčame Philips Sonicare DiamondClean s nabíjacím pohárom alebo Oral B Genius v darčekovom balení. Zoženiete ich napríklad v e-shope Notino.sk.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *