Do bytového dizajnu prichádza jar

Aj vy milujete sezónne dekorovanie svojho bývania? Od príchodu jari už prešiel nejaký ten piatok a jar začína v prírode rozkvitať vo svojej plnej kráse a pestrofarebnosti. Ak patrí dekorovanie domácnosti medzi vaše obľúbené domáce aktivity, tak je ten správny čas, aby jar rozkvitla aj u vás doma. Poďme sa spoločne pozrieť na pár spôsobov, ako udomácniť nové ročné obdobie vo vašom domácom interiéry.

 

Bez kvetov jar nie je tá pravá

Príchod jari je bez pochýb sprevádzaný kvetmi. Inak by tomu nemalo byť ani v prípade domácich dekorácií a doplnkov vo vašej domácnosti. Pri jarných dekoráciách by mali prevládať kvetinové vzory a rôzne prírodné motívy. Okrem doplnkov je skvelým spôsobom ozdobenia domácnosti aj kytička živých kvietkov. Ak však milujete kytice a je vám smutno, že po pár dňoch zvädnú, pokojne stavte na umelé kvety, ktoré sú tiež prenádhernou (nielen) jarnou dekoráciou do domácnosti.

 

Stavte na farebnosť

Jarné ročné obdobie sa vyznačuje sviežosťou, rozkvitaním a pestrofarebnosťou. Pestrosť farieb by mala prevládať aj v jarných dekoráciách. Je na čase rozlúčiť sa s rôznymi vianočnými a zimnými motívmi. Prichádza predsa nové obdobie, ktoré by malo hrať všetkými farbami a oživiť domáci interiér. Farebnosť a jarné vzory sa môžu prejaviť aj napríklad novými nástennými tapetami.

 

Je čas na zmenu bytového textilu

Zima sa zaručene spája s pocitom tepla a útulnosti. Sú pre ňu typické rôzne deky, koberčeky a vianočné obrusy či podsedáčiky na jedálenské stoličky. Jarné doplnky vôbec nemusia byť ochudobnené o bytový textil. Je však príjemnou zmenou vymeniť ich za tenšie a priedušnejšie materiály. Samozrejme, je vítaná i zmena vzorov a farieb. Jar možno privítať aj prostredníctvom posteľných obliečok, interiérových kobercovrohoží v jarných farbách a vzoroch.

Privítajte jar vo svojej domácnosti skutočne veľkolepo, a to vďaka pestrofarebným vzorom jarného obdobia a prírody. Pri dekorovaní stavte najmä na to, aby ste sa u vás doma cítili príjemne.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *