Dámske bundy

Nikto nemá rád keď mrzne. Preto je dôležité v zime nosiť zimnú bundu. Zimné odevy v dnešnej dobe už nie sú len teplým oblečením na mrazivé dni. ich úlohou je zabezpečiť teplo počas najväčších mrazov a ako sa na plášť patrí, zachovať elegantný štýl. Dámske zimné bundy delíme na dve kategórie: zimné kabáty z vlny a plášte zo syntetických materiálov.

 

S čím kombinovať zimné plášte?

Zimný kabát je veľmi elegantná alternatíva. Možno ho kombinovať s formálnym oblečením ale tiež aj s dámskymi mikinami. Vo väčšine sú vyrábané z vlny obohatenej syntetickými doplnkami, ktoré chránia pred premoknutím. Týmto spôsobom udržujú teplo zimné kabáty, ktoré nás chránia pre mokrým snehom alebo dažďom. Niekedy takéto modely obsahujú takisto kapucňu, ktorá sa hodí pri veternom počasí. Tento štýl si vyžaduje takisto vhodnú obuv, najlepšie vysoké zimné čižmy. Budú dokonale komponovať a chrániť nohy pred zimou či vlhkosťou.

Plášte zo syntetických materiálov lepšie chránia pred vlhkosťou a menej prepúšťajú chladný vietor. Častejšie ich možno vidieť s kapucňami a doplnkovou kožušinou. Ich štýl je však menej záväzný a viac sa hodí na bežný deň.

 

Zimné plášte a bundy – nadčasové štýly

Ak máte radi klasiku, nájdete mnoho druhov plášťov charakteru oficiálneho alebo každodenného. Majú nadčasový strih a sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Taký plášť možno obliecť do práce, školy, na oficiálne stretnutia ako aj na každý deň. Možno ho skombinovať s elegantným oblečením, ako aj s obyčajnými džínsami. Nie je dôležité či k tomu obuješ trekingové topánky alebo čižmy – tento model zvýrazní tvoju ženskosť a štýl.

 

Štýlové druhy plášťov a búnd na zimu

Je to správna voľba pre tie dámy, ktoré majú radi experimentovanie s módou. Dámske bundy na šport, prešívané bundy, pláštenky či takisto outdoorové plášte sú dokonalá voľba. Vystupujú v mnohých druhoch a sú ušité z rôznych materiálov, vďaka čomu možno slobodne miešať rôzne štýly.

Existuje takisto veľa búnd pre osoby, ktoré zimu úplne nenávidia a hľadajú niečo, čo ich najlepšie ochráni pred chladom, mrazom, padajúcim snehom a dokonca snehom s dažďom. Sú vyrobené z materiálov, ktoré chránia pred vetrom a zimou. Pod také bundy je možné bez problémov obliecť: dlhé svetre či rozopínacie svetre.

Dámske zimné štýly sú neobyčajne ženské, neničia proporcie postavy – iba ich zvýrazňujú.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Dámske bundy, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *